Rami Su Kaçağı Tespiti

Rami su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamızda robot makine kameralı sistemle su kaçağı bulma ve tamiri hizmetleri veriyoruz.  Rami tesisatçı aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde oluşan su sızıntısı problerini gelişmiş cihazlarla gidermektedir.

Rami Cihazlı Su Tesisatçıları

Rami cihazla su kaçağı bulma kalite standartları içerisinde geniş çaplı analizleri kısa zamanda su kaçağı bulan tesisatçı ile yapılabilir. Bizim için bir temiz su şebekesindeki suyu tahliye edip, içine hava basılması ve basınç testleri ile oradaki durumu kontrol etmek sıradan bir işlemdir.

Rami su kaçağı tespiti özenli bir misyona sahip olan ve bağlantı noktaları, boru birleşim bölgeleri ve iç bölgeleri dahil tüm alanlarda analizi yapabilecek donanıma sahiptir. Bizim farkımız su kaçağını bulan uzmanlarımızın kaçak su tespiti esnasında kesinlikle kırma dökme süreçlerini ilk başta yapmamalarıdır. Bilirsiniz, tuvalettin giderinde sızıntı varsa veya üst kattaki petekteki aynı durumda ilgili duvardan alt kata doğru gelir ve orada damlamalar oluşur. Eğer bizdeki gibi kameralı su kaçağı tespiti enstrümanlarına sahip olmayan su kaçağı bulan firmalar amatörce yaklaşır ve “burayı kırmamız gerekli” gibi adımlar atarsa mahcup olabilir. Biz özellikle suyun gerçekten nereden geldiğine önem veriyoruz ve gider içi kılavuz, yaylı kamera sistemleri, peteklerdeki açıkları kapatacak bazı sıvılar ve özellikle iç temizlik gibi unsurlarında birlikte verilmesine olanak tanıyoruz. Özellikle bu çalışmadan sonra sızıntı sorunu biteceği için ıslanan bölgeler hızlıca kurumaya başlayacak.

Rami su kaçağı tespiti sizlere tüm atık ve temiz su şebekeleri, ilgili vana ve batarya üniteleri, fayans ve duvar arkasındaki farklı tesisatlar için su kaçağı yer tespiti uzmanlığımız ile geceli gündüzlü destek verilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55