eyüp rami tesisatçı

Eyüp Rami tesisatçı firmamız kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve su kaçağı tespiti hizmetleri sunmaktadır. Lavabodan gelen lağım kokusunu cihazla durdurmaktayız. Lavabo kokusu nasıl durdurulur? Koku atıklar ve içerisindeki suların giderde kalması, yükseğe ulaşması ile birlikte tesisatta sızıntı varsa yine koku yapabilir. Kanal içine tıkanıklık açma makinesi ile tesisat çapına uygun bir aparat ile yayı gönderir ve güzelce tadilat işi çıkarmadan temizleriz. Gerekirse ilk aşamada kamera takıp, atıkları kontrol eder, çıkartabileceğimizi çıkartırız. Bazen yabancı cisimlerde bunu yapmak gerekli olabilmektedir ve tesisattaki yağlanma, saç, kıl, yemek artığı gibi nesneleri tamamen temizleyerek sızıntı araştırması sonucu kesin ise yerini saptayıp o alanda onarım işlemine geçebilmekteyiz.

Rami Su Kaçağı Tespiti

Rami tesisatçı petek içini ilaçla açan firmadır. Tadilat yapmayan petek temizliği firması olarak sızdırmaz hortumlar ve tesisat içindeki kirecin ve diğer cisimlerin çözünmesi için basınçlı halde ilaçlı su ekleyerek tüm cihazda toplamaktayız. Örneğin, bir litre az peteklerde yer alıyorsa onu maksimuma çıkarırız. Havasının alınması gibi sayısız işlemleri de sunarız ve koruma sıvısı ile birlikte petek ömrünü arttırmaktayız. Örneğin, petek kombiye daha yakın olan kısımda çeyrek, daha uzak alanda yarım, en uzak bölgede bir tura yakın döndürülmesi daha verimli olabilir fakat soğuma yapan peteğin konumuna göre en uygun şekilde ayarlanmasını da sunabiliriz.

Eyüp Rami tesisatçı kimyasal ilaçlı su kaçağı tespiti servisidir. Örneğin kapalı devre ısıtma sistemi olan kalorifer, petek su kaçırıyor gibi durumlarda tesisatın basıncı kombiniz varsa ölçülür, yoksa test pompası ile basıncına biz bakarız ve sızıntı olup olmadığı o anda anlaşılır. Ardından tesisat içerisine kapatıcı ilaç eklemesi yapılır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55