Alibeyköy Su Kaçağı Tespiti

Alibeyköy su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan dökmeden robotla su kaçağı bulma ve tamir hizmetleri vermekteyiz. Eyüp Alibeyköy tesisatçı aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde hizmetinizdedir.

Alibeyköy Cihazlı Tesisatçılar

Alibeyköy cihazlı tesisatçı vasat teknikler yerine Avrupa üretimi cihazlar ile alt kata su kaçağı veya atık su sızması, daire içine yayılması gibi konularda destek verebilir. Eğer nem kokusu nasıl önlenir ve bir türlü evin içinden çıkmıyorsa, böyle bir probleminiz varsa bize hemen ulaşmalısınız. Alibeyköy su kaçağı tespiti ile banyo, mutfak, tuvalet, musluğunun bataryasının az akması su sızıntısı gibi konularda bizden uzman desteği almak ister misiniz? Az akan muslukların birden fazla sorunu olabilir. Daire içindeki şebekeyi besleyen vanaların kısık veya yarı açık olması, aynı dairede aynı anda birden fazla musluğun çalışması kısık akmasını sağlayabilir. Bunları düzeltme sorun değil. Ama asıl önemli olan daire için küf ve nem kokusu nasıl giderilir, neden oluşur, nasıl çözülebilir sorularına cevap vermektir. Şebeke suyunun beton içini ıslatması, duvarları kirletmesi, akıntı yapması maalesef onarımı gerçekleşmezse devam edecektir. Çözüm ise ses detektörü bakımından gelişmiş cihazımızın duvar, fayans ve parke altından gelen su seslerini dinlemek için kullanmamızdan geçmektedir. Bu çalışma sırasında herhangi bir aksaklık ve binanızda zarar meydana getirmeden istenilen sonuçları almaya başlarız. Çok geçmeden nereye matkap ile kırma işlemi yapacağımıza karar verebiliriz.

Alibeyköy su kaçağı tespiti olarak tuvalet fayansına, duvarına zarar vermeden kameralı su kaçağı tespiti yapabiliriz. Küçük kameralı ekipmanlar ile nerede sızıntı varsa direkt ilgili sızan bölgenin çok yakına bu cihazı yönlendirerek görüntü alabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55