Eyüp Makineli Tıkanıklık Açma

Eyüp makineli tıkanıklık açma işi yapan tesisatçı firması Çözüm Tesisat tıkalı tuvalet açma , lavabo açma ve mutfak gideri açma konusunda uzmanlaşmıştır. Kameralı robot cihazlarla tıkanan gideri temizliyoruz.

Eyüp robot makineli tıkanıklık açma servisi ile tıkanan her ne varsa üstesinden gelebiliriz. Tıkanan giderden su geri teper veya hiç gitmez sıradan tesisatçılar gideri kırarak yenisini döşer fakat firmamız robotla tıkanıklıkları açmaktadır.

Robot Makineli Tesisat Tıkanıklığı Açma

Eyüp makineli tıkanıklık açma müstakil ev kanalizasyon tıkanıklığı için kanal açma sürecini başlatabilir. Kanalizasyon türü fark etmeksizin her sistemdeki gider içlerine yine kırmadan girip, ilerleme yeteneği olup robot cihazın helezon yayı ile temizlemeyi birkaç saatte yapabilir ve kameralı incelemeler ile sistemlerin temiz olduğundan emin olabiliriz.

Eyüp makineli lavabo açma olarak yağmur gideri tıkandı nasıl açılır sorusuna yönelik pimaş temizleme tekniklerimizi okumanızı istiyoruz. Sağanak yağmurdan sonra gideri tıkanan apartmandaki sıhhi tesisatların içindeki doluluğun azaltılması gerekecektir. Servis ekiplerimiz adresinize gelir ve yağmur gideri tıkanması için yer süzgeç hatlarında genelde yatay konumda olan daralmaları ve yağmur giderine bağlı olan rögar kanallarında oluşan katılaşma gibi durumları inceleyecektir. Genelde yüksek basınçlı su motoru ile hatların yıkanması gibi adımlar ile sistemin eski hale çevrilmesi mümkündür. Ek bir problem olup olmama riskine karşın gerekirse kamera ile bahsettiğimiz alanlara bakılması gerekebilir. Geri tepme ve taşma yapan, sık sık tıkanan tuvalet, lavabo gibi hatlardaki doluluklar için de helezon yay uygulamaları veya inceleme sonucunda bahsettiğimiz sistem ile temiz hale getirilmesi mümkündür.

Eyüp makineli tuvalet açma olarak tuvalet giderinin borusu koku yapıyorsa ise sifon kısmındaki düzeneğe bakabiliriz. Yer süzgeci, iç tası olup olmadığı, montajının kontrol edilmesi gibi durumlar gider tıkanıklığı açma ekipleri tarafından yapılacaktır. Lağım kokularını engellemek için sifon bir araçtır. Yine de bu sistemler de tarafımızca incelenebilir ve alakalı giderlerdeki tıkanmalar da robot cihaz ile açılabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55