Eyüp Mutfak Gideri Açma

Eyüp mutfak gideri açma tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla mutfak tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Eyüp semtine servisimiz bulunmaktadır.

Eyüp Mutfak Açan Tesisatçı

Eyüp mutfak gideri açma ile her aradığınız vakitte bizlere ulaşabilecek bir sistem kurduk. Modern ekipmanlar ile söz konusu kıyafet veya bulaşık makinesi hatlarına dair tıkanmaları çözmede çığır açan teknolojiyi kullanıyoruz. Eyüp mutfak gideri açma standart atık borusu döşenen hatlar dairelerde birden fazla zemin içine döşenmiştir ve çıplak göz ile maalesef görülemez. Yalnız onları görememek illa ki matkap ile kırma işlemi yapıp da boruları temizlememiz gerektiği anlamına da gelmiyor. Çamaşır makinesinde yıkanmakta olan kıyafetten tutun da bu cihazı koruma amaçlı veya kıyafetler için kullanılan market ürünlerinin hepsi su ile birleşir ve bazı köpürmez atık tahliye borusu üzerinden gitmeye başlar. Yalnız zamanla makineye bağlı borudan daha ziyade beton içindeki boruya da zararı dokunacak ölçüde oradaki maddeler daha fazla alan kaplamaya ve doğal olarak tıkama yapmaya başlar. Makineden giden suyun geri gelmesi gibi pek çok problem burada başlar. Bizler ise o hortumu duvardan çekip çıkartıyoruz ve oraya küçük bir elektronik kablo ilave edip önce görsel olarak uzmanlarımız inceliyor. Pislikleri gördüğümüzde su basıp hızlıca ilerlemesi sağlanır ve çok geçmeden o sorundan kurtulabilirsiniz.

Eyüp mutfak gideri açma sebze ve meyve parçaları nasıl bir lavabo kanalını tıkama riskine sahipse onları açmak için de bazı parçalama özellikli cihaz aparatı da şarttır. Bunu uygulamada su yerine sırf atığın kalbine ve içine yine atık borusu içinden girecek düzeyde bir adım ile yine adım atabiliriz ve sonuçlar hemen incelenir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55