yeşilpınar tıkanıklık açma

Yeşilpınar tıkanıklık açma kırmadan robot makine ile tıkalı tuvalet, lavabo ve atık su giderleri 99 TL ye açıyoruz. Eyüp su tesisatçı firmamızın Yeşilpınar servisini arayarak aynı gün içinde tıkanma açma hizmeti alabilirsiniz.

Yeşilpınar tesisatçı tıkanıklığı robot makinelerle açmaktadır. Evinizde iş yerinizde tıkanan atık su gider borularını kırmadan dökmeden açmaktayız isteğe bağlı olarak açıldıktan sonra kameralı gider içi görüntüleme yapıyoruz.

Aranma Kelimeleri ; yeşilpınar tıkanıklık açma,yeşilpınar lavabo açma,yeşilpınar tuvalet açma, yeşilpınar lavabo tıkanması, yeşilpınar tuvalet tıkanması

Yeşilpınar makine ile tıkanıklık açma servisi

Yeşilpınar tıkanıklık açma tuvalet koku şikayetinin kaynağını tespit eden tesisatçıdır. Tuvaletin koku yapmasının sebepleri arasında S verilmemiş, eğimi iyi ayarlanmamış olasılıklar da vardır. Biz amatör firmalarda olduğu gibi sorunu veya tıkanmayı kıra kıra bulacak firmalardan değiliz. Kamera takıldıktan sonra kanal içindeki atık ve tesisat arızaları tek tek bulunur ve sorun ne onun çözümlerini uygularız.

Yeşilpınar pimaş açma tuvalet koku yerini kamerayla bulan firmadır. Ortak gider boruları çeşitli tesisatlarda geri tepme oluşturabilir. Sızdıran boruları, tuvalet kötü kokuları engellemek için kanal içine kapatıcı ilaç eklenebilir. Tuvalet fayansında, derzinde kaçak olması gibi durumlar atıkların hava ile buluşmasına neden olabilir ve macun ile kapatma çalışmaları uygulanabilir. Atık, tuvalet tıkanma sorunu olan giderlerde kamerayla bulunan atıkları yok etmek için robot makinemizi tesisatın yanına getirir ve kanalın içine açıcı yay takarız. Klasik ve ucuz olan insan gücü endeksli yay sistemlerine göre tesisatı kırma, zarar verme ihtimali olmadığı gibi ek yaylar takılarak 30-40 metre ve daha fazla alana bile rahatlıkla ulaşabilir ve beton, fayansı kırmadan tuvalet koku yayması sorunlarına kesinlikle kaliteli çözümler getiririz. Yaydaki titreşimli başlıkları, atığı ilerletecek uç aparatlar ile tüm nesneler kısa zamanda kanalizasyon ile buluşacaktır.

Yeşilpınar tıkanıklık açma tuvalet koku pis su gider tıkanıklığı açma servisidir. Bugün sizlere tuvalet kokusu nasıl giderilir konusunu oluşturan bazı etmenleri ve çözümleri sunduk. Kendiliğinden düzelme olmaz ve gerekli ise pimaş açma çalışmaları garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55