kameralı tesisat eyüp

Kameralı tesisat Eyüp Çözüm Merkezi kırmadan dökmeden noktasal su kaçağı tespiti ve tamiri için bizi 0551 231 83 55 ten arayabilirsiniz. Eyüp su tesisatçı firmamızda kaçakları tespit etmek için kameralı sistemler kullanılmaktadır. Evinizde iş yerinizde su sızıntı şüpheniz var ise bizi arayarak kontrol yaptırabilirsiniz.

Kameralı tesisat kaçağı bulma servisi Eyüp su tesisatçıları telefon numaramız iletişim sekmesinde yer almaktadır. Su kaçağı tespit fiyatlarımız normal dairelerde 99 TL dublex ve iş yerleri için ayrıca fiyat alabilirsiniz.

Kameralı Tesisat Kaçak Tespit Servisi

Kameralı tesisat Eyüp su sızıntısı bulma robotu olan servislerdir. Su kaçağı önleyici türde çalışmalar sunan ekiplerimiz sızıntı olan daire içerisinde tam olarak problem noktalarını bulabilir. Bunu bir veya birkaç cihazı kombineli olarak da bulabilir ve tesisata ulaşmamızda matkap veya buna gerek kalmadığı durumlarda onarım sıvıları ile hasarsız bir şekilde sızıntıları önleyebiliriz.

Kameralı tesisat Eyüp su sızıntısı bulan cihazı olan tesisatçıdır. Hiçbir yeri kırmadan su sızıntısı onarımı nasıl yapılır? Temiz, şebeke, kombi, kalorifer, gider su kaçaklarının yerlerini gösteren cihazlar mevcuttur. Banyo, mutfak duvarı, fayansı içine döşenmiş sıcak su borusunda kaçak varsa termal kamera tutularak hemen sıcaklık haritası çıkartılır. Düz veya dirseği olan bir bölgede su bu haritanın dışına sızmaya başlamış ve farklı renkler ile görüntüleme almışsak sızıntı var demektir. Ekibimiz sızıntı miktarını basınç testi ile de görerek duruma göre matkap ile o alanda küçük bir bölgeyi kırarak direkt görsel temas sağlayabilir. Bu gerekli olmadığı durumlarda ise ilaçlı kapatıcı kullanan su kaçağı bulan firmalar olarak tesisata gönderilecek sıvı ile sızıntı alanına ulaşmasını sağlar ve tam olarak su kaybının önüne geçilebilir. Bu anlattığımız yalnızca bir yöntemdir. Hayatın her alanındaki tesisat patlağı ve diğer olasılıklarda her zaman yanınızdayız.

Kameralı tesisat Eyüp servisi tadilatsız su sızıntısı cihazı olan firmadır. beton içine hapsolmuş su bir noktadan akmaya başlar ve kendiliğinden durmaz. Gider suyu ise kameralı su kaçağı tespiti pimaş içinden yine tadilat olmadan araştırma için kullanılabilir. Tuvalet ağzından gider pimaşına ve daha uzun alanlara kadar sorunsuz olarak arıza yerini görüntüleyebilir ve onarım da buna yönelik bilinçli şekilde yapılacaktır.

 

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55