eyüp pirinççi su tesisatçı

Eyüp pirinççi su tesisatçı ; Kameralı su kaçak tespiti , Robotla tıkalı gider borusu açma , Makineli ve ilaçlı petek temizliği için bizi 0551 231 83 55 telefon numarasından arayabilirsiniz. Eyüp su tesisatçı firmamızın 3 şubesi 5 servis aracı vardır.

Eyüp pirinççi civarında su tesisatçı arayışınızda bir telefonla yanınızdayız. Tesisatta su kaçağı mı var , kombi su mu eksiltiyor , musluk değişimi , rezarvuar tamiri ve yeni tesisat çekimi için bizi arayın. Her tesisatçıda bulunmayan su kaçağı tespit cihazı ve robot makineler ile aynı gün servis için bizi arayabilirsiniz.

Eyüp Pirinççi Köyü Tesisatçı

Eyüp pirinççi tesisatçı kimyasalla kombi petek temizliği bakımı onarımı yapan firma olup garantili sonuçlar üretiyoruz. Kombi cihazı petekleri ısıtmıyor ise cihaz, tesisat, kirliliğin kontrol edilmesi gibi üçlü kontrolün yapılarak sistemdeki kirlerin alınması, onarım yapılması gerekir. Tadilata gerek yoktur. Günümüzde petekleri yıkayan servis olarak gelişmiş makinelerle güçlü devir daim yaptırarak solüsyon basılarak ilaç kullanarak petek yıkama yapıyoruz ve işlem süresi 1-2 saat gibi kısa sürede tamamlanarak doğalgaz masrafını azaltıcı yönde olumlu etkileri vardır.

Eyüp pirinççi su tesisatçı kırmadan tıkanan pis su kanalını robotla açan firma olup tıkanıklık açma robotları kullanan İstanbul tesisat firması olduğumuzu eklemek isteriz. Genelde tıkanmalarının sebebi çökmelerdir. Bazen atık daralan kanalda ilerleyemez ve durur. Kamerayla kanal içlerine baktığımız hasarsız şekilde işte bu noktaları buluruz. Ardından atıkları parçalamak için özel yay ve telleri robot cihaz ile bütünleştirip, gerekirse 30 metreden daha uzun alanlara girer ve kanaldaki tüm atıkları temizler, kanalizasyona hiçbir yeri kırmadan göndeririz.

Eyüp pirinççi su tesisatçı banyoda kameralı su kaçak tespiti yapan firmadır. Banyoda su kaçağı tespiti yapılması zararsız ve tadilatsız firmamızca devam etmektedir. Örnek bir tesisat kaçağı verelim. Banyonun lavabosu alt kata akıyor ise lavabo giderlerine bakılması gerekir. Birkaç teknikle bulabiliriz. Boyalı su, kamerayla gidere bakarak sızan kısmın nerede ve ne durumda olduğunun bulunması, cihazla basınç testleri gibi yazabiliriz. Tüm bunların neticesinde lavaboda su kaçıran gideri ilaçla onarma veya bilinen yerleri tadilatla onarım yapma gibi işlemler uygulanır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55