eyüp cihazla kaçak arayan tesisatçılar

Eyüp cihazla kaçak arayan tesisatçılar telefon iletişim bilgileri 0212 674 69 83 Gsm : 0551 231 83 55 kırmadan tesisisatta su kaçağı bulan su tesisatçısı için bizi arayınız. Eyüp su tesisatçı firmamız kırmadan tesisat çözümleri üretmektedir evinizde gizli bir su kaçağı varsa bizi arayarak noktasal yer tespiti yaptırabilirsiniz.

Eyüp kaçakları cihazla arayan tesisatçıların iletşim bilgisi sitemizde verilmiştir temiz su ve pis su kaçakları noktasal olarak bulunduktan sonra yerinde tamir fiyatı verilmektedir. Normal dairede su kaçağı bulma fiyatımız 99 TL dir dublex ve iş yerlerine farklı fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Ayrıca Eyüp ve çevresine fiyat farksız hizmet vermekteyiz.

Eyüp Kaçak Tespit Yapan Tesisatçı

Eyüp cihazla kaçak arayan tesisatçılar damlayan musluk tamirini kırmadan, dökmeden yapan tesisatçıdır. Damlayan musluk, batarya tamirini uygun fiyatlı, garantili yapmaktayız. Musluk göbeğinden su kaçırıyor ise gevşeme, yalama yapması söz konusu olabilir. Musluk göbek arızasında genelde komple değiştirme daha doğru olur fakat musluk, batarya iç parça arızası gibi durumlarda ise arıza hangi parçada ise tamir edilebilir. Damlatan musluk, batarya tamiri için bol yedek parça ve sorunun kısa sürede ortadan kaldırılması için deneyimli personelimizi sizlere hemen ulaştırabiliriz.

Eyüp cihazla su kaçak arayan tesisatçılar ucuz su sızıntısı bulma fiyatları olan servistir. Korozyon, çürüme yapan kalorifer su tesisatında kaçak yerini ıslaklık, sıcaklık ve basınç göstergesi ekranını takip ederek bulabileceğimiz gibi termal kamera ile tüm petek ve duvar içi, zemin alanları dahil taranması yaparak sağlık durumlarını araştırabiliriz. Örneğin, peteğin arkasındaki ıslaklık veya petekteki soğumalar termal kameraya yansırken, duvar içindeki bölgeleri insan gözü ile fark etmeniz her zaman mümkün olmaz. Kalorifer, kombide su kaçağı bulan firmalar bu tarama işlemi ile hangi peteğe kapatıcı ilaç eklenmesi gerektiğine karar vererek, örneğin kaloriferden, kombiden alt kata su sızması gibi sayısız sorunları yanı için içinde su kaçağı tamiri ekiplerimiz düzeltebilir.

Eyüp cihazla kaçak arayan tesisatçılar su borusu deliği kapatan tesisatçıdır. Su borusunda delik tamiri, boru delinmeleri onarımı için tesisat içindeki su ile birlikte hareket ederek sızıntı alanına gelmesi ile o alanı tıkayacak türde kapatıcı ilaçlar kullanmaktayız. Ahşap malzeme, betona, tesisata zarar veremeden tamirat yapılması ve işlemin ardından basınç ölçümü ile işe yaradığından emin olacak garantili su sızıntıları onarım çalışmaları için bizi arayınız.

 

 

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55