eyüp odayeri tesisatçı

Eyüp Odayeri tesisatçı firmamız su kaçağı tespiti, petek temizliği ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri vermektedir. Kalorifer kanal ve borularında tıkanma önleyici ve açıcı özellikte petek temizliği işlemini sunmaktayız. Suyun rahatça geçebilmesi ısıların yayılmasında son derece etkilidir. Petek tıkanmalarını durdurmak için sizin açınızdan yapabileceğiniz bir şey yoktur. Oldukça güçlü bir peteklerin bakımında kullanılan makine ve su ile gönderilecek sıvı ilaç yardımı ile kanaldaki sayısız maddelerin açılmasını sağlıyoruz. Basınçlı su kireç ve çamur gibi maddelerin ilaç ile zayıflamasından sonra çarpma etkisi ile hızlıca banyodaki havlupan veya radyatörü söküp bağladığımız makinemizde birikmeye başlar. Tüm oluşumlar ve petek içindeki maddelerin de klozetlere döküm yapıldıktan sonra ilk ısıtmalar özellikle birkaç derecelik ısı artışı ve cihaz kullanıyorsanız yakılan gazdaki düşüşü de derece kısması yaparak tasarruf da elde edebilirsiniz.

Odayeri Su Kaçağı Tespiti

Odayeri tesisatçı lavabodaki suyun akışı ve gitmesi çok uzun sürüyorsa tıkanıklık açma robotu ile lavabo pimaşı içinden tazyikli su sıkılarak temizleme işlemi yapılabilir. Küvet, duşa kabin giderlerinin su kullanılarak makine ile temizlenmesi dahil kıvrımlı yay ile ağır tıkanmaları da cihaz titreşimleri ile ortadan kaldırmak bizim ile mümkündür. Bina logarında tıkanma olması ve her türlü gider tıkanması dahil otuz metre gibi bazı ek aparatlar eklenerek uzatma özelliği olan lağım sistemleri için zararsız robot cihaz kullanımı ile güvendesiniz.

Eyüp Odayeri tesisatçı zemin ve duvar arkasından sızdıran boruyu bulmak için seslere yönelik dedektör ile araştırma yaparken herhangi bir kırma dökme işlemi yapmıyoruz. Dinleme sırasında cihaz ekranında azı sorunlar bölgeler için gelirken, aynı sesler ekibimiz tarafından da dinlenir. Yalnızca bir tane boru su kaçırıyor olmayabilir, birden fazla sızıntı varsa hepsinin bulunması gerekir. Bunu da bahsettiğimiz cihazlar ile her türlü bina içi ve toprak altındaki dinlemeler dahil hepsi için uygulamaktayız. Kimseyi rahatsız edecek bir işlem değildir. Onarımını da hızlı ve pratik şekilde yapıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55