eyüp kameralı tesisat kaçak tespiti

Eyüp kameralı tesisat kaçak tespiti yapan Eyüp civarında en yakın su tesisatçı Çözüm Merkezi telefonu 0551 231 83 55 ten arayabilirsiniz. Eyüp su tesisatçı olarak tesisat kaçaklarını kameralı cihazla ve dinleme sistemleri ile bulmaktayız.

Eyüp termal kameralı kaçak tespiti yapan su tesisatçı ustaları iletişim bilgileri sayfamızda yer almaktadır. Daire veya iş yerinizde tesisat kaçak şüphesi var ise bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Eyüp Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Eyüp kameralı tesisat kaçak tespiti su borusundaki akıntı önleyen firmadır. Su kaçak bulmak geçmişte çok zahmetliydi. Mutfak fayansından alt kata su akıyor ise fayansın olduğu yer kırılır, tek tek borulara ulaşılır bakılırdı. Biz çok önceden gelişmiş cihazlara geçmiş durumdayız. Fayansı matkapla kırmadan araştırma, analiz yapacak türde adımları sizlere sunuyoruz.

Eyüp kameralı tesisat kaçak tespiti mutfak fayansının neresinden su aktığını bulan firmadır. Mutfak fayansının içinde su akıntısı olması betonun suyu çekmesi ve yer çekiminden dolayı alt kata akıtması anlamına gelecektir. Fayansa tutulacak küçük bir ses toplayıcı dedektör ve o ses dalgalarını kulaklığa, cihaz ekranına anında veri olarak ileten makinemiz ile kaçak alanı hemen bulunabilir. Fayansın zarar görmesine gerek yoktur. Fayans tamiratı yapmadan su kaçağı bulan firmalar olarak hemen bir işaretleme gerçekleştirir ve o alandaki çalışma sonucunun teyidini araştırırız. Bazı su sesleri birden fazla yerden gelebilir. Su aktığı için çimentonun içindeki alanlarda dolaşacaktır. Fakat ekiplerimiz bunun ayrımını ekrana bakarak ayırır ve su sızıntıları yeri için doğru yeri seçer. Analizde hasar oluşmaz ve onarım açısından küçük bir fayansın kırılması sizce de güzel olmaz mı? Üstelik o fayansın onarımını da yapacak olmamızı da işin içine katarsanız.

Eyüp kameralı tesisat kaçak tespiti hatasız mutfakta kaçak bulan onarma yapan firmadır. Onarımlarda illaki tadilat olacak değil. Bazen ilaç eklemesi yaparak da tesisat içini onaran su kaçağı bulan tesisatçı tamir çok gerekli ise bunu kesinlikle en aza indirecektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55