eyüp pimaş tıkanıklığı açanlar telefon

Eyüp pimaş tıkanıklığı açanlar telefon 0212 674 69 83 kırmadan dökemden robot makineli cihazlar ve kamera sistemleri kullanarak tuvalet açma , lavabo açma servisi veriyoruz. Eyüp su tesisatçı firmamızda gelişmiş cihazlar kullanılarak su tesisat problemlerinin üstesinden gelmekteyiz.

  • Eyüp tuvalet tıkanıklığı açanlar telefon 0212 674 69 83
  • Eyüp lavabo tıkanıklığı açanlar telefon 0212 674 69 83
  • Eyüp mutfak tıkanıklığı açanlar telefon 0212 674 69 83
  • Eyüp bina gideri tıkanıklığı açanlar telefon 0212 674 69 83

için bizi arayabilirsiniz firmamız Eyüp ilçesinin nişanca mahallesinde yer alamaktadır.

Eyüp Pimaş Tıkanıklığı Açma

Eyüp pimaş tıkanıklığı açanlar foseptik açma makinesi olan servistir. Foseptik temizleme kimyasalları değil makine ile kırmadan açma işlemleri yapmaktayız. Kimyasal ilaç ile foseptik açma işlemlerinde her zaman kesin netice alınamayabilir. İyice yerleşmiş ve sertleşmiş türdeki sayısız nesnelerin hareketini sağlamak ve kanalizasyona sevk etmek için özel robot ve su basma makinesi ile çalışmalar yürütmekteyiz.

Eyüp pimaş tıkanıklığı açanlar foseptik açma temizliği sunan firmadır. Otel, restoran yağ kuyuları, gider içi temizliği, tıkanan kuyuların temizlenmesi için gider kapağının kaldırılarak kanal içine yerleştirilecek kamera ile bilgileri alabiliriz. Su çok bulanık ise kanal içindeki yabancı cisimleri yakalayacak robot makinedeki helezon yayı gönderir ve cisimleri tek tek çekeriz. Bu maddelerin alınmasından sonra yakalama başlığı çıkartılabilir ve atık delme ünitesi takılarak cihaza titreşim verilir. Kanal içindeki nesneler toplu ve bir arada duran formu bu makinedeki yaya güç sağlayan makinemiz ile küçük parçalara ayrılacaktır. Gider yolu içinde oluşacak atıkların ayrışması ile de kanaldaki yoğunluk kanalizasyona doğru akacaktır. Çalışmanın gidişatına göre kanalın içindeki nesneleri su makinesi tıkanma açma yöntemi kullanarak da temiz duruma getirebiliriz.

Eyüp pimaş tıkanıklığı açanlar kırmadan foseptik açma tesisatçı servisleridir. Foseptik açan profesyonel İstanbul gider açma firmaları olarak tuvalet açma, lavabo gider temizliği, küvet, duşakabin bahçe, yağmur gider borusu tıkanıklığı gibi aklınıza gelebilecek her türlü kanallarda temizleme işlemleri sunmaktayız. İşlemlerimiz garantili ve çalışmalarımız her zaman olduğu gibi faturalıdır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55