Eyüp Tesisatçı

Eyüp tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetleri verilmektedir. Eyüp su tesisatçı olarak modern teknik cihazlarla hizmet vermektedir.

Eyüp Tesisat Firmaları

Eyüp tesisatçı yeni alınmış ve zemine döşenen parkelerin sürekli ıslak kalmasının, onların çürümesi anlamına geleceğini bilmektedir. Fayansta aynı etki olsa bu kadar yıkıcı olamayacaktır. Binanızı bilmiyoruz yalnız parkenin altına tesisat döşemeleri sıklıkla yapılır. Orada günde 1 litre gibi sızmalar bile un ufak olmaya varıncaya kadar çürütür ve yenilemeniz gerekir. Yalnız küçük bir hatırlatma yapalım. Kaçak tam olarak ortadan kalkmamışsa, yenilemenin pek bir anlamı yoktur. Eyüp tesisat servisimiz amatörlerle kıyaslanamayacak kadar uzman bir firmadır. Bir sızmanın durduğunu ancak oradan geçen ne kadar alakalı gider veya tatlı su şebekesi hattı varsa üzerinde cihaz ile araştırma yaparak anlayabilirsiniz. Lavabo musluğunu besleyen boru oradan geçiyorsa eğer içinde hava olmaması yani tamamen dolu halde durması gerekirken, bu olmadığında su çıkışının olduğu vakitlerde ses yükselmeleri duyulabilir. Bozuk bir musluğu düşünürseniz, nasıl açma aparatı veya gövdesinden siz dokunmasanız da su sesleri çıkıyor, işte bu güzel bir örnek olabilir. Peki, su hareketi olacaktır ve 5-10 ve daha fazla yerlere dağılma yapabilir? Nereyi kırmamız gerekiyor? Tesisatlarda işi şansa bırakmamalı ve uzman teknisyenlerden yararlanmalısınız.

Eyüp tesisatçı kırma zamanına gelene kadar sesler arasında zemin dinlemeleri yaparak hangisinin daha farklı ve direkt tesisat üzerinden geldiğini anlayabilir. Ayrıca bir borunun nereden geçtiğini cihaz ile canlı izleyebilirken, birkaç santim bile ötesinde tadilat başlatmayacak kadar ileri bir boyutta yer alıyoruz.

EYÜP Servis Noktalarımız ;  AKŞEMSETTİN ,  ALİBEYKÖY ,  ÇIRÇIR ,  CUMA ,  DEFTERDAR ,  DÜĞMECİLER ,  EMNİYETTEPE ,  ESENTEPE ,  GÖKTÜRK ,  GÜZELTEPE ,  İSLAMBEY ,  KEMERBURGAZ ,  KEMER COUNTRY ,  MİMARSİNAN ,  MİTHATPAŞA ,  NİŞANCA ,  ORTAKÇILAR ,  RAMİ ,  SAKARYA ,  SİLAHTARAĞA ,  TOPÇULAR ,  YEŞİLPINAR MAHALLESİ-SEMTİ

Tıkla ARA : 0551 231 83 55