eyüp su kaçağına bakan servis

Kameralı termal cihazla ve dinleme cihazı ile eyüp su kaçağına bakan servis telefonu 0551 231 83 55 tir su kaçağı bulma ücreti 99 TL aynı gün hizmet için bizi arayınız. Eyüp su tesisatçı telefonlarımızı arayarak hemen arıza bakımı ve onarımı yaptırabilirsiniz.

Eyüp Su Kaçağı Servis Hizmetlerimiz

  • Eyüp termal kamerayla su kaçağına bakan servis
  • Eyüp kameralı su kaçağına bakan servis
  • Eyüp dinleme cihazı ile su kaçağına bakan servis
  • Eyüp daire tesisatında su kaçağına bakan servis
  • Eyüp apartanda su kaçağına bakan servis
  • Eyüp doğalgaz borusunda su kaçağına bakan servis
  • Eyüp atık su (pimaş) borusunda su kaçağına bakan servis

Eyüp su kaçağına bakan servis cihazlı su kaçak tespit cihazları olan servistir. Üst komşuda pis, temiz, kalorifer su tesisat kaçaklarını kırmadan bulan servisiz. Cihazlı su kaçak arama aygıtlarımız ile herhangi bir tür tesisatı kırmaya gerek kalmadan araştırabiliyoruz.

Eyüp su kaçağına bakan servis uygun fiyatlı cihazlı servistir. Üst kat komşumdan su damlıyor ne yapmam lazım? Komşunuzda evde olduğu tarih bizden randevu alın. Komşunuzun dairesine çıkarak ıslak olan bölgeye ulaşırız. Tavandaki su akıntısı kokulu mu, temiz mi olduğu hemen anlaşılır. Örneğin, üst kat komşu tavanından kokulu atık su akıyor, sızıyor ise banyo, mutfak, tuvalet zemini, duvar içindeki atık borularına kameralı cihazımız ile bakarız. Işıklandırması, yönlendirmesi ve uzun kablolara sahip olması nedeniyle sızıntı noktaları hemen bulunabilir. Kaçak onarıcı kimyasal ilaç eklenmesi veya kırılan parçalar için onarım açısından doğru noktaları bulabiliriz. Eğer fayansın içinde sıcak su akıntısı var ve komşuma su damlıyor diyorsanız but tür sızıntıları duvar, fayans içindeki sıcak su borularını analiz eden termal kamera kullanarak bulabiliriz. Kombiden gelen su banyodan alt kata akıyor sorunu olabilir ve ısı dalgaları, suyun toplandığı bölgeleri net olarak görüntüleyen makinemiz ile problemlerin üstesinden gelebiliriz.

Eyüp su kaçağına bakan servis banyonun tavanından su damlamasını bulan servistir. Banyo tavanı su kaçaklarını tespit, tamir etme, sızıntısının yerini bulmak için özel gelişmiş makineler kullanıyoruz. Gerek kameralı su kaçağı tespiti gerekse su sızıntısı yerini gösteren ses takip cihazlarımız ile sorunun hızlı şekilde çözümlenmesine ne dersiniz?

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55