Eyüp Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Eyüp Kameralı su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan su kaçağı bulma ve onarım servis hizmetleri vermekteyiz. Eyüp su tesisatçı ☎ 0212 674 69 83 ten ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti

Eyüp kamerayla su kaçağı tespiti olarak musluk, batarya ve vanalardaki problemler, su kaçırması, çürümesi, su damlatması sıkıntıları için onarım imkanı tarafımızdan sunulmaktadır. Kimyasal temizleyiciler her ne kadar zamanla bataryaların dış yüzeyine zarar verecek olsa da iç bölgedeki paslanma da adeta içten başlayacak çürümelerin işaretidir. Çürüyen metal boruların onarımı değil değişimi esastır, plastik damlayan su borusu onarımı ise Eyüp su kaçağı bulan tesisatçı tarafından kimyasal kapatıcılar ile yapılmaktadır. Eyüp Kameralı su kaçağı tespiti olarak musluk, batarya kullanımı sırasında gürültü yapması, hışırtı sesi çıkartması gibi durumlara yönelik problemi aşmak için dengesiz basınç var mı veya hava ile temas halinde mi gibi konulara bakabiliriz. İlgili sistemin vanalar tarafından veya boru çapları ile yeterince beslenip, beslenemediğine bakabiliriz. Son olarak ise Eyüp su kaçağı bulma uzmanları ile gizli, damlayan veya farklı bir boru problemini araştırabiliriz. Bunu yapmak için akustik radyo frekans cihazı ile adeta kalp sesi dinler mi arka plandaki sesleri dinler ve cihaz tarafından göstergeleri inceleriz. Kısa bir çalışmadan söz ediyoruz ve işlemin hemen ardından şüpheli kısımlar artık netleşecektir.

Eyüp Kameralı su kaçağı tespiti ile hangi peteğin su kaçırdığını bulma gibi konularda kameralı su kaçağı tespiti firmamızı tercih ediniz. Çünkü termal kamera ile duvarı hangi peteğin ıslattığını bulabilir ve kapatıcı sıvılar ile 24 saat içerisinde o noktaların artık sızdırmayacak boyuta gelmesini sağlayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55