Eyüp Robotlu Su Tesisatçı

Eyüp robotlu su tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robot makinalı tuvalet açma , lavabo açma ve tıkanıklık açma servisi vermektedir. Çözüm Tesisat olarak kırmadan dökmeden özel robot cihazlarla çalışmaktayız.

Eyüp su tesisatçı denince akla Çözüm Tesisat gelir semtin tüm mahallelerinde bizi görmek mümkün ister ufak iş ister büyük iş olsun profesyonel tesisat servisi kapınıza kadar geliyor. Eyüp robotla tıkanıklık açma , eyüp robotla su kaçağı bulma alanlarında başarılar elde ettik ve yaptığımız işlere garanti verdik.

Eyüp Robotla Çalışan Tesisatçılar

Eyüp robotlu su tesisatçı tuvalet (hela) giderinde tıkanıklık açma için hemen gelebilecek İstanbul servis çalışmalarında bulunmaktadır. Lavabo pimaşındaki yemek artıklarını küçük bir kamera takarak tüm görüntüleri anlık izleyerek nerede pimaşın tıkanma yaptığını hemen anlayabiliriz. Çalışma sırasında basınçlı su, helezon çelik yay veya farklı türdeki nesneler ile de 30 metreye ve hatta daha ilerisine yönelik de cihaz ile giriş yaparak, kırma da olmadan temizleyebiliriz. Eyüp robotlu tesisatçı olarak kalorifer ısıtılıp, soğutulduğunda yani kullanıldığında zerre miktarda bile olsa bazı maddelerin açığa çıkacağını söyleyebiliriz. Tabaka oluşturması sıcak suyun belli noktalarda durmasına ve petek temizliği işleminin mutlaka yapılmasına neden olmaktadır. Çünkü sıcaklığın verimsiz olduğu sistemlerde su ile birlikte ilaç aktarımını makine kullanarak yaparak ancak bu sert oluşumlar küçücük formlara dönüştürülebilir ve çekilir. Tıkanmış petek paneli ve borusunu açmak için yoğun basınçlı sular ile bahsettiğimiz ürünü birlikte kullanıp sıkıntıları bir, iki saatte giderebilir ve en güzeli iki seneye yakın tekrar bu tür hizmet almanıza gerek olmadığı, doğal gaz masraflarından şikayetçiyseniz bunu düşürücü etkisinin olmasıdır.

Eyüp robotlu su tesisatçı mobil su tesisatında, gider kanallarında su kaçağı tespiti yapabilir. Özel kameralar lağım içinde çalışmaktadır. 20 metreden fazla araştırma yapabiliriz. İlgili kanala da sıhhi kanalda ulaşırız. Tuvalet, lavabo gibi ve matkap ile delme olmaz. Su tesisatında çatlak yerini bulmada sudaki basınç değerini cihaz ile ölçerek ve betonun hemen içinden gelen sesleri cihaz ile dinleyerek yer saptamada bulunabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55