eyüp silahtarağa tesisatçı

Eyüp Silahtarağa tesisatçı firmamız kameralı su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizleme hizmetleri vermektedir. Kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerinde yeni güncel cihazları kullanarak işlemlerimizi bu cihazlara göre şekillendiririz. Bu cihazlar sayesinde banyo giderleri, fayans ve duvarlar gibi zorlu yerlerdeki su sızıntılarını kameralı robotlar sayesinde hızlıca ve kolayca bulmaktayız. Tespit aşamasında hiçbir kırma dökme işlemine yer vermeden sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bu hizmet sayesinde sizlere en az hasar ve maliyeti çıkartarak ödeme kolaylığı sağlamaktayız.

Silahtarağa Su Kaçağı Tespiti

Silahtarağa tesisatçı petek ızgarasında biriken tozlar, ısınma ile yükselir ve solumanız ile çeşitli akciğer rahatsızlıklarına yol açabilir. Temizleme sırasında üstten tutulacak kuru buhar makinesi tazyiki ve zemine serilecek branda ile bir peteği 2-3 dakika gibi zamanda temiz duruma getirebiliriz. Peteğin içindeki suyu, kiri, kireci temizlemek için farklı bir cihaz ve hortum bağlantıları ile ön yıkama ve ardından peteğin içini ilaçla petek temizliği çalışmalarına geçilir ki tüm sert maddeler olduğu gibi alınır ve peteklerin içerisindeki sıcak su daha rahat dolaşır. Isıtma maliyetinin iyice düşmesi ve petekli, kaloriferli evde fazla gelen doğal gaz faturası gibi sorunu gibi pek çok probleme çözüm sunma niteliğindedir.

Eyüp Silahtarağa tesisatçı tuvaletten gelen kokulara çözüm sunan firmadır. Tuvalet gideri, kanalında çatlak pimaş var mı sorusu ve tıkanma yapan kanal içleri için kamera başlığı takılarak uzun alanları dikkatlice aranmasını uygulamaktayız. Tuvalet kötü koku yaymaya başlamış ise kaynak yeri veya kırılan, çatlayan tuvalet pimaş borusunda su kaçağı gibi durumlar bunlara neden olabilir. Tıkanıklık açma işlemlerinde kameralı robot cihazlar kullanmaktayız. Bu sebeple de tuvalet kokusunun nereden geldiğini ve tıkanıklığın nereden kaynaklandığını hızlı ve pratik bir şekilde bulmaktayız. Kameralı tıkanıklık açma işlemi sayesinde tıkanıklık bulunan bölgeye hiçbir kırma dökme işlemi yapılmamaktadır. Bu da tabiki de sizlerin hoşuna gidecek bir durumdur.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55