Eyüp Su Tesisatçı

Eyüp su tesisatçı firmamız size yalnızca bir telefon uzaklıkta. Tesisatçı ihtiyaçlarınızın tamamında firmamızdan yardım isteyebilir ve tesisatınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Her türlü büyüklükteki yapının; apartman dairesi, müstakil ev, tüm apartman gibi binaların tesisatlarının döşenmesi ya da tesisat arızalarının giderilmesi e daha birçok tesisat sorununda firmamızı aramanız yeterli. Tüm tesisat işlerinizi kaliteli ve garantili olarak yapıyoruz. Size geçici, anı kurtaran çözümler değil kalıcı çözümler sunuyoruz.

Su Kaçağı Tespit – Tuvalet Açma ve Petek Temizliği

Eyüp su tesisatçı ihtiyaçlarınızda firma olarak her türlü tesisat arızlarınız, onarım ve bakımlarında firmamız size hizmet sunuyor.
Tesisatlar zamanla yıpranır ve kullanım koşullarıyla beraber kırılmalar çatlamalar tıkanmalar meydana gelir. . Ya da tesisatın açıkta kalan boruları darbe sonucunda kırılabilir. Bu gibi durumlarda borularda su kaçağı meydana gelir. Tesisatın açıkta kalan kısımlardaki kaçağın bulunması kolaydır. Ancak kapalı bölümlerdeki tesisat kaçakların anlaşılması güçtür. Su kaçağı duvarlarda küflenmelere, rutubete ve dökülmelere neden olur. Su tesisatında kaçak olduğunu da çoğu zaman bu şekilde fark edersiniz. Ama kaçağın nerede olduğunu bulmak fazlasıyla zaman alır. Aslında su kaçağı problemi hemen tespit edilip tamir edilmesi gereken bir problemdir. Firmamız bu konuda uzman ekibimiz ve teknolojik donanımıyla yardımınıza hazır. Firmamız her türlü kaçak problemini kamerayla kaçak tespit cihazının yardımıyla hiçbir yeri kırmadan dökmeden kolayca kaçağın olduğu yeri tespit ediyor ve kaçağın tamir edilmesini sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey tesisatınızda böyle bir sıkıntı meydana geldiğinde bizi aramak ve bizi çağırmak. Sizi uğraştırmadan hızlı bir şekilde tesisat sorununuzu hallediyoruz. Masrafı ve zaman kaybını minimuma indiriyoruz.

Eyüp su tesisatçı ihtiyaçlarınızda firmamızla çalışarak firmamızın piyasanın en iyisi olduğunu kendiniz yaşayın. İstediğiniz zaman tesisatınızda yaptırmak istediğiniz işlem hakkında bilgi almak için bizi arayıp yaptıracağınız işlemi anlatıp ne tür işlemler yapılması gerektiğini ve ücret bilgisini de almanız mümkün. Firma olarak sizlere kaliteyi en uygun fiyata sunuyoruz. İşlemlerinizi büyük meblağlar harcayarak değil işlemin karşılığı kadar para ödeyerek firmamıza yaptırabilirsiniz. Firmamız sizlere piyasanın en uygun fiyatlarıyla kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunuyor.

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55