silahtarağa tesisatçı

Silahtarağa tesisatçı firması olarak kırmadan tıkanıklık açma, kombi petek temizliği ve su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Duşa kabin giderinde su kaçağı tespiti yapabilmek için duşa kabin kırılmasına gerek olmadan kameralı sistemleri kullanmak sureti ile analizi tamamlarız. Kablolu ve küçük kameralar bilirsiniz. İlgili sıhhi kanala bunu yerleştirmemiz ve görüntülerin ekrana yansıması sorunlu sızıntı yerinin görülmesi için yeterlidir. Tüm giderin tek tek bu tür cihazlar olmadan kırılarak bulunması mı yoksa bu cihaz ile doğru teşhis mi? Bizi arayın ve farklı bina içi sızıntı problemleri için de servis ekiplerimiz sizleri bekliyor.

Silahtarağa Kameralı Tesisat Ustası

Eyüp Silahtarağa tesisatçı yoğun kullanılan tuvaletlerde sık sık tıkanma sorununu kalıcı olarak aşmak için özel tıkanıklık açma cihazları ile destek olabilir. Bazen ise pek fazla kullanılmamasına rağmen kanallara atılan yabancı ve hızlıca erimeyen ürünlerin kalıntıları problemi oluşturur. Bu tür vakalarda bile yalnızca kameralı sistemlerin gücü ön plana çıkmaktadır. Çünkü problemi görmek, teşhis ve çözüm için önemlidir. Tuvalet kanalı veya farklı sıhhi kanallar olsun kameralı inceleme yapmamız uzun sürmez ve 10 dakika içinde tıkanan boru yerleri kırılmaya mahal vermeden bulunur. O bölgelere açıcı başlığı yerleştirir ve cihazın temizlemesine fırsat veririz. Rögara kadar bu atıkların uzaklaştırılması bahsedilen sistemler ile kolayca yapılabilir.

Siahtarağa tesisatçı yıllarca iç kirlenmelerin yaşandığı radyatörlerde petek temizliği hizmetleri vermektedir. Kimyasal sıvılar ile zararsız olarak bunu uzun süredir yapıyoruz. Havlupan kanal bağlantıları ile biraz kirli olan petek içindeki sıvıları tahliye edecek olsak simsiyah renk tonların olduğunu söyleyebiliriz. Bu bir zamanlar böyle değildi ve içindeki dağınık halde bulunan korozyon nedeni olan maddeleri sıvı solüsyonlar ile cihazdan aktararak tahliye edilmesi gibi aşamalar ile hizmet veriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55