Eyüp Robotla Lavabo Açıcı

Eyüp robotla lavabo açıcı servisi olarak son teknoloji robotlarla kırmadan tıkanmış lavabo açıcı servisimiz mevcuttur. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Eyüp semtine hizmet vermekteyiz.

Eyüp Robotla Çalışan Tesisatçı

Eyüp robotla lavabo açıcı lavabo suyunun gitmemesi, yavaş gitmesi gibi durumda bunun sebebini araştırmaktadır. Lavabodaki su neden yavaş gidiyor? Kanal atıkları çok çeşitli olabilir ve iç yapıda daralma, geçiş yollarını azaltma eğilimindedir. Eskiden 1 litre şişedeki suyu lavaboya dökseniz bile yan etkisi olmaksızın hemen giderken, şimdi beklemek zorunda kalıyorsanız sorun kanaldaki atıklar veya farklı bir tesisat problemi olup kamera ile bakılması ilk adım diyebiliriz. Eyüp robotla lavabo açıcı donmuş atık yağ ve farklı cisimler ile dolup taşan lavaboları kırmadan açabilir. Lavabom neden tıkandı? Bulaşık yıkamaya geçmeden önce küçük bir temizlik yapılmadan bu işleme geçilmesi örnek bir hatadır. Atık birikir ve giderde sıkıntı olmaya başlar. Hemen lavabo açıcı robot arkadaşlarımızı arayarak, kanala kamera ile bakılmasına ne dersiniz? Lavabo giderindeki inşaat moloz sıkışması için 30 metreye kadar o alanda kanal içindeki yolu kullanarak robot cihaz ile temizleme yapabiliriz. İlerletilmesi gereken tüm nesneler küçük kelebek uçlara sahip aparatlar ile yapılmaktadır. Gıda ve temizlik ürünü gibi artıklar için aynı cihazdaki helezon yay ile ne kadar fazla birikme olsa da titreşim verilecek yay ile temizlenebilir.

Eyüp robotla lavabo açıcı varken lavabo logar kanalı açma işlemleri, pimaş ve gider borusu temizleme adımları itinalı olarak yapılacağından emin olabilirsiniz. Biz delil sunmayı seven bir firmayız. Kameradan alınacak görüntüler ile neden lavabodan suyun geri gelmesi sorunu var için lavabo açan firma uzmanlarımız sizlere önce ve çalışma sonrasına dair görüntüler aktararak içinizin rahat olmasını sağlayabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55