eyüp defterdar tesisatçı

Eyüp Defterdar tesisatçı firması olarak makineli tıkalı gider açma, kırmadan su kaçağı bulma ve petek temizleme servisleri sunmaktayız. Kimyasal ilaçlar ile peteği sökmeden temizleme işlemleri yapmaktayız. Petekleri sökmeden petek temizliği yapan İstanbul tesisat firmamız, basınçlı su makinesi ve özel kimyasallar ile devir daim yaptırarak kanaldaki tüm maddeleri çekmekteyiz. Yeteri kadar sıcak su ayarı yapılarak varsa kombinize zararı dokunmayacak ve kirleri alınarak petek ısılarını arttıran, doğal gaz faturasını düşüren bu formül ile birkaç saatte hemen sonuç alabiliriz.

Defterdar tesisatçı

Defterdar Mahallesi tesisatçı makineyle kırmadan petek, radyatör su kaçağı tespiti yapan İstanbul firmasıyız. Petekten su akıtan bölgeleri termal kamera araştırması ile bulabiliriz. Sıcak su araştırması için üretilen bu cihaz ile ekrana bakılarak arızalı sistemleri bularak petekteki su kaçağını kimyasal ilaç ile kırmadan onarma işlemini petek kenarından eklenecek sıvılar ile dıştan petek su sızıntısını kapatacak yöntemlerle ortadan kaldırabiliriz.

Eyüp Defterdar Mahallesi tesisatçı iş yeri ve ev giderlerinde kırmadan tıkanıklıkları açabiliriz. Tuvalet taşkını için tıkanıklık açma işlemlerimiz devam etmektedir. Bez, kumaş, yabancı cisim ve atığın geçtiği çok sayıda gider katmanları olabilir. Sıkıştığı ve durduğu anda problem başlar. Robot cihazın plastik gider borularının içine özel yaylarını kullanarak ve ucuna açıcı teller takarak temizleme metoduna geçeriz. Tüm atıklar otuz metreyi geçebilecek uzunluğa erişen bu yaylar ve cihazın güç uygulaması ile temizlenebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55