eyüp çiftalan tesisatçı

Eyüp Çiftalan tesisatçı firması olarak makineli su kaçağı tespiti, tıkalı gider açma ve kombi petek temizliği hizmetleri sunmaktayız. Az akan bataryalara dair tıkanmalar ve borulardaki olası problemleri inceleyebiliriz. Su tesisatı ile boru iç giderlerinde eğer miktarları artmak olan kireç yoğunluğu varsa veya batarya arızası, vanaları tam açık konumda yer almama gibi problemler başlıca ekiplerimizce incelenebilir. Tüm bunların yanı sıra çalışmalardan sonra kontrollerin eksiksiz olarak yapılmasına dikkat ediyor ve aldığımız paranın tam olarak kalitesini binalara yansıtıyoruz.

Çiftalan Tesisatçı Numaraları

Çiftalan tesisatçı ile birden fazla teknik servis elemanlarını çağırmadan yalnızca tek seferlik bir çalışma ile tamamen dertlerinizden kurtulabilirsiniz. Su kaçağı tespiti ile batarya musluk gövde ve başlıklarındaki kaçaklardan tutun, çatı veya bodrumda sürekli halde veya kısmi bazı tarihlerde ortaya çıkan ıslanmalara yönelik analizler hızlıca yapılabilir. Yalnız bizim farkımız ustalarımızın direkt incelemesi ve karar vermesi değildir. Kırma ve tadilat gibi illaki seçenekler varsa bizi mahcup etmeyecek cihazlar ile ön inceleme yaptıktan sonra en sağlıklı kararı veriyorouz.

Eyüp Çiftalan tesisatçı ile daha az fatura ödemelerine ne dersiniz? Bahsettiğimiz doğal gaz sistemi ile kombi masraflarınız ve olası cihaza yüklenecek arızalar gibi masraflarında azalacağı ihtimali vardır. Petek temizliği servisimi sizlere tam olarak bu sistemlerden maksimuma yakın bir verim alınmasını sağlar. Söz gelimi odalarımız, mutfak, salon gibi alanlardaki peteklerdeki kısmi veya son derece bariz küçük soğukluklara sahip yüzeyler varsa petek sağlıklı ısınmamaktadır. Önüne geçmek için iç bölgesindeki tüm atıkların tarafımızca temizlenmesi, çıkarılması gerekli ve farkı akşam saatlerinde çalışma sonrasındaki ilk ısıtmada hemen fark edeceksiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55