eyüp robotla boru tıkanıklığı açma

Eyüp robotla boru tıkanıklığı açma firması olarak gider borularının içerisinde biriken atıkları ortadan kaldırmak için tıkalı boru açma servisi vermekteyiz. Evlerde kullanım sonucunda oluşan pis suyun dışarıya atılmasını kirli su tesisatları sağlamakta olup, bu borular içerisinde bulunan parçalardan bir tanesi de lavabolardır. Ev ya da iş yerlerinde sıklıkla kullanılan lavabolar zaman zaman sorunlar çıkarabilmekte ve tıkanabilmektedir. Lavaboların tıkanmasının farklı sebepleri olsa da neredeyse bunların tamamı lavaboyu kullanan kişilerden dolayı kaynaklanmaktadır. Lavabolara atılan ve erimeyen katı cisimler tıkanıklığın en önemli sebepleri arasında yer almaktadır. Bunun dışında yabancı madde oluşumuna neden olan yağlarda tıkanıklık yapabilmektedir. Tıkanan boruları açmak için farklı yöntemler uygulanmaktadır. Bu yöntemler tıkanıklığın nedenine göre farklılık göstermektedir. Boru tıkanıklığı için kesin çözüm ancak seçilecek doğru yöntemle mümkün olmaktadır. Çünkü her yöntem farklı nedenlerden dolayı oluşan tıkanıklara çözüm olmamaktadır.

Eyüp Robotla Boru Tıkanıklığı Açan Servis

Eyüp robotla boru tıkanıklığı açma konusunda farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları sizler tarafından uygulanabilmekte olup bazılarının uygulanması için ise uzman bir ekip gerekmektedir. Boru tıkanmaları için evde uygulanan yöntemlerin başında lavabo açıcılar gelmektedir. Bir tür kimyasal olan bu maddeler özellikle basit tıkanıkları açmada bazen etkili olabilir. Sıcak su kullanımıyla oluşturdukları yüksek ısı ile tıkanıklığı oluşturan maddelerin ısınarak erimesini ve ardından da borunun açılmasını sağlamaktadır. Fakat bu yöntemi kullanırken dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü oluşan yüksek sıcaklık plastik borulara ya da bu boruların bağlantı yerlerinde bulunan contalara zarar verebilir. Bundan dolayı bu yöntemi çok fazla kullanmak yerine bizim gibi profesyonel firmalardan destek alabilirsiniz.

Eyüp robotla boru tıkanıklığı açma için işinde tecrübeli birçok tesisat ustamız bulunmaktadır. Ustalarımız boru tıkanıklıklarını çok kısa sürede çözüme ulaştırabilmektedir. Çözüm için farklı yollar kullanan ekibimiz öncelikle sorunun kaynağını anlayıp ve ona göre farklı yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemler arasında hem makine bulunmakta hem de kırımlı yay bulunmaktadır. Kıvrımlı yay yardımıyla tıkanıklığa sebep olan maddeye ulaşılmaktadır. Bu yöntem biraz zor olsa da tıkanıklığın giderilmesini sağlayabilmektedir. Bunun dışında kullanılan yöntemlerden birisi ise makine sayesinde lavabo giderine basınçlı su vermektir. Basınçlı su sayesinde tıkanıklığa neden olan maddeler temizlenmekte ve böylece sorun giderilmiş olmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55