Otakçılar Tesisatçı

Otakçılar tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Eyüp semtine servisimiz bulunmaktadır.

Otakçıklar Tesisat Firmaları

Otakçılar tesisatçı siyah petek suyunu değiştirmek ve temiz suyu kalorifer içine aktarmanın yanı sıra petek temizliği için solüsyon kullanımlarını benimsemiştir. Sert ve kaya gibi oluşumlara sahip panel içini dolduran ve gelen sıcak suyun sonraki peteğe soğuk geçmesine neden olan kireç, çamur gibi nesnelerin çözünmesi için makinemiz tarafından gönderilir. Ardından tüm maddelerin sabit yerlerinden oynaması ile basınçlı suların gönderilmesi sırasında yoğun halde o maddeleri alırız. Makine filtresine yerleşir. Atık sıhhi sisteme dökeriz ve inanılmaz ısı farklılıkları olacaktır. Otakçılar tesisatçı uzman kadromuz ile sıcak sulardaki akıntı yerini su kaçağı tespiti ekipmanı ile bulmaktadır. Nokta atışı dersek yanlış ifade olmaz. Kombide belli dereceye sıcaklığı ayarlarız. Şebeke boruları, iletim hatlarına bu derecelerde sıcak su geçmeye başlar. Kızıl ötesi dalgalar ile sıcak suyun betonun arkasını ve içini ıslattığı yeri bulmak zor değildir ve termal kamera bunu sağlamaktadır. Yine kısa zamanda kaçak oluşum noktalarını hatasız olarak bulabiliriz. Hasar almış bu sistemlerde kesilerek yenisi takılacak veya uzunluğu kadar borunun birebir anlamda yenisinin eşleştirilmesi ile sorunu yok etmemiz mümkündür.

Otakçılar tesisatçı tuvalet kanalı ve kanalizasyon giderinde tıkanıklık açma için hasarsız işlemler sunmaktadır. Atılan çoğu nesne ve atıklar orada birikme yapabilir. En mantıklısı bir cihaz ünitesi kullanıp, kanalın silindirli yolu üzerinden oradaki maddelerin ilerletilmesidir. Zaten içeride su yoğunluğu da olacağı için bu basınçtan da yararlanarak tekrar tıkanmayacak tuvaletler için robot cihaz ile işlemleri önermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55