eyüp tesisat kaçak kontrolü

Eyüp tesisat kaçak kontrolü temiz su borusunda kirli (atık) su borusunda test pompası , dinleme cihazları ve termal kamera makineleri ile yapılmaktadır. Eyüp su tesisatçı firmamızda kullanılan makineler sayesinde arıza kaçak kontrolleri tespiti ve tamiri için servis verilmektedir.

Eyüp su kaçağı tespiti yapan tesisat firmaları arasında Çözüm Merkezi 99 TL en ucuz su kaçağı bulma fiyatı ile hizmet vermektedir. Dairede su kaçağı şüphesi var ise tesisat kaçak kontrolü yaptırmak lazım bizi arayarak noktasal tespit ve tamir işleri yaptırabilirsiniz.

Eyüp Su Tesisat Kaçağı Tespiti

Eyüp tesisat kaçak kontrolü kameralı su sızıntı bulma cihazı olan firmadır. Betonarme binanın en çok zemini ıslana yüzeyleri banyo ve tuvalettir. Özellikle kir tabakası gördüğünüz andan itibaren temizlenmesini isteyebilirsiniz. Ucuz ve çamaşır suyu gibi ürünler veya aşırı su kullanımı, ucuz malzemenin yer alması gibi etkenler nedeniyle banyo, mutfak derz, fayans arasından alt kata su akıyor sorunlarını oluşturabilir, fakat hepsini itinalı olarak çözmekteyiz.

Eyüp temiz su borusu kaçak kontrolü, eyüp pis su borusu kaçak kontrolü yapan tesisatçıların telefon numarası 0551 231 83 55 tir.

Eyüp tesisat kaçak kontrolü su sızıntısı yerini ilaçla onaran servistir. Bazen yüksek basınç oluşumu su borusunda patlamaya neden olur ve su basıncını düşüren vana takılması ile şebeke suyu basıncını dengeleme işlemleri uygulanabilir. Bazen ise hava soğuktur, su donar ve patlama yapabilir. Her halükarda hiçbir şekilde basınç test makinesindeki ölçümden sızıntılar kaçamaz ve analiz yaparak ne büyüklükte olduğunu anlarız. Örneğin kalorifer su borunda kaçak varsa kombi cihazında, yoksa eğer test pompası ile anlaşılabilir. Kalorifer paneli, borusunu onaran kapatıcı ilaç kullanımı ile tesisatın içindeki sızıntı noktalarının pıhtılaşması ve suyun sızıntısının durdurulması mümkündür. Şebeke su kaçağını onarımı işlemlerinde de bu çalışma yapılabilir ve her iki tesisat için farklı türde kapatıcı ilaçlarımız mevcuttur.

Eyüp tesisat kaçak kontrolü su sızıntısının yerini bulan tesisatçıdır. 1,5-2 bar aralığından olması gereken basınç 8-9 maksimum seviyeyi aşıyorsa patlama olur. Kaynak yeri aşınmış olsa bile sızıntının ses dedektörümüzü kullanarak yerinin sabitlenmesi ve su kaçağı bulan tesisatçı tarafından işaretlenmesi mümkündür. Kırılacak küçük alan ve tesisatı tam olarak görmemizden sonra sorun düzelecektir. Ayrıca fayansın arasından sızan suyu durdurmak, sızmasını önlemek için ise su kaçağı bulan firmalar olarak macun çekerek çözüm sunabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55