Silahtarağa Su Tesisatçı

Silahtarağa su tesisatçı olarak kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği servisi vermekteyiz. Eyüp su tesisatçı çalışanlarımız aynı gün içinde silahtarağa mahallesine hizmet vermektedir.

Modern Tesisat Servisi

Silahtarağa su tesisatçı ekipleri varken lavabolarda ileri düzey safhalara kadar giden içini oldukça dolduran atık hatları ile mücadelede artık başarılı bir yardımcınız var demektir. Biriken tortular, evye altından akıp giden oraya sığabilecek küçük gıda artıkları, sıvılar, yemek artıkları maalesef ilerde yoğunlaşır, bir arada durur ve suyun minimal düzeyde akmasını sağlar. Bataryadan akan su bu oranın biraz üstünde bile olsa su bir anda yükselir. Fakat Silahtarağa tesisat olara o kanal içine geçebilecek ve basınçlı su ile açılmasını sağlayacak teknolojiye tamamen sahibiz ve fahiş fiyatlar ile asla teknik servis hizmeti sunmamaktayız.

Silahtarağa tesisatçı ile havaların bir anda soğumaya başladığı ve ısınma ihtiyacı hissettiğimiz bina içindeki peteklere dair problemler için özenle destek olmaktayız. Aslında peteklere su basılmadan önce mutlaka bizleri aramalı ve cihazlarla yardımcı olunmasını sağlamalıyız. Veyahut peteklere su basıldı ve sizin için oda sıcaklıkları geçen seneye göre biraz daha düşük ise o halde yine de bizleri tercih edin ve özel cihazlar ile peteklerde tek tek ısı ölçümlerini gerçekleştirebiliriz. Gerekirse mobil temizlik mekanizmalar ile birkaç petekte, gerekirse de ilgili cihaza bağlanarak (kombi veya benzeri), havlupan gibi hatlar ile tamamen temiz duruma getirebiliriz.  Silahtarağa su tesisatçı uzman bakış açısı ile dükkan mazgallarının altına sokaklardan düşmüş çeşitli atıkların kanalları tıkaması durumlarına karşı destek alabilirsiniz. Binalarınızı su mu bastı, duvarlar sanki biraz ıslak gibi mi duruyor? O zaman duvar arkasında tesisat var mı veya üst katlardan mı kaynaklanıyor, bizleri arayın ve araştıralım.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55