kemerburgaz su kaçağı tespiti

Kemerburgaz su kaçağı tespiti firması olarak su tesisat borularında yaşanan su kaçaklarını kırmadan su kaçağı tespiti ve robotla su kaçağı bulma hizmeti vererek tespit etmekteyiz. Kalorifer borularının döşendiği yeri cihaz ile görebilecek sistemler kullanır. O borunun içindeki sıvının derecesinden, yerlerini saptamada ve özellikle sıvı kaybı yapan petekleri bulmada kullanırız. Direkt sızma yerlerini anlamak için bazı şartlarda ses detektörleri de kullanılarak su arıza tespitinde yer tanımlamaları hatasız yapılır. Petek içinden devamlı akan suları durdurmak için nano kimyasalları su kaçağı bulan firmalar kullanabilir ve etkileri genelde 10 dakikada kendisini göstermektedir.

Kemerburgaz Su Kaçağı Bulan Firmalar

Eyüp Kemerburgaz su kaçağı tespiti arızalı tesisat borusu bulan firmadır. Su tesisatında ani yükselen basınç zaten plastik olan su borularını çatlatabilir veya demir borulardan söz ediyorsak zayıf noktalarını, kaynak bölgelerinde daha fazla açılma ve su kaybı oluşturabilir. 10 bar basınca dayanıp dayanamadığını test pompası cihazımızla ölçerek tesisatın ne kadar basınçta olduğunu, sızıntı varsa onu da aynı cihaz göstergesi ile bularak, hangi daireye ait olduğunu saptayabiliriz. Ardından su kaçağı bulan firmalar olarak su sesi takip ederek kırmadan alt kata su sızması yapan su borularını bulma işlemleri gibi pek çok tarama fayans, duvar gibi bölgelerde uygulanır ve tam olarak nokta yeri saptanır. Gerisi ise tesisat hasarına sahip olan boruya ulaştıktan sonra tamir işlemleri ve garanti süreleri ile alakalıdır.

Kemerburgaz su kaçağı tespiti bilgisayarlı su sızıntılarını bulan servistir. Su kaçağının noktasal bilgisayarlı cihazlarla bulunmasında tesisat ayrımları yaparak analizler uygularız. Örneğin , patlayan su borusunu bulmak için direkt sesin en yoğun geldiği tesisat için duvar , fayans içlerine yönelik ses dinlemesini hasarsız bir şekilde yapabiliriz. Duvarın , fayansın kırılması olmadan su kaçağı bulan firmalar olarak mikrofondan toplanan ses dalgalarının farklı gürültüler ile karıştırılıp hata yapılmaması için filtreleme yapıyoruz. Borunun nereden patladığını bulma da mikrofon alıcılarının gezdirilecek yüzeylerde oldukça hızlı karar almamızı sağlıyor. Hatta duvar içine döşenmiş kombi boruda kaçak olması gibi sayısız durumlarda termal kameralı sistemleri de kullanarak kaçağın nokta yerini de görmekteyiz. Sıcak, soğuk su borusunda patlak şikayetleri ve alt kata su sızıntısı gibi sayısız durumlarda bizi arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55