eyüp topçular tesisatçı

Eyüp Topçular tesisatçı firmamız makineli su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma servisleri sunmaktadır. Uzun süre peteklerin sıcak kalması için petek temizliği işlemlerini önermekteyiz. Kalorifer sistemi doğru şekilde monte edilmiş ise size gerekli olan yalnızca petek boru ve gövdesini kimyasal ile temizlik işleminin tarafımızca cihazlar ile yapılması olup, etkinliğin yani veriminin iki sene kadar alınması mümkündür. Pek çok müşterimiz petekleri ısıtırken yakıt tasarrufunu bu çalışmalar sonrasında elde etmektedir.

Topçular Kameralı Tesisat Ustası

Topçular tesisatçı apartman, iş yeri, bahçe gideri için tıkanıklık açma işlemlerini sunabiliriz. Bu kanalların lavabo sistemlerinden pek bir farkı yoktur. Yani katı atıklar değil, sıvı tahliye borusu olarak kullanılır. Ama biz yine de her zaman olduğu gibi kamera eşliğinde bu boruların içine bakarak neyin tıkadığını araştıracağız. Otomobil yıkarken nasıl basınçlı su sistemleri kullanılıyorsa, aynısı üstelik yirmi metre gibi su taşıma kabloları ile kamera eşliğinde lavabo, banyo ve bahçe gideri kanalı yıkaması ve açılması işlemlerinde kullanılabilir. Sizi asla korkutmak istemeyiz. Püskürtülen suyun plastik malzemeye zararı yoktur. Zaten belli bir ayarda yaparken, direkt atıklara doğru nişan alacağız. Ardından onların dikey hatlara doğru gitmesini dikkatlice izleyecek ve asla sizlere ekstra sorunlar oluşturmayacağız.

Eyüp Topçular tesisatçı peteklerden damlayan su problemi için su kaçağı tespiti ve hasarsız onarım yapabiliriz. Günümüzde petek içindeki tüm kirlerin öncelikle temizlenmesi ve sonrasında kimyasalın yine aynı gün kullanılarak tamamen sızıntı halindeki noktaların kapanması mümkündür. Eğer ki sızıntı yerlerinden tekrardan bir sorun yaşarsanız bir yıl boyunca da ücretsiz olarak servis vermekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55