Eyüp Makinalı Su Kaçağı Tespiti

Eyüp makinalı su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak kırmadan dökmeden kameralı robot cihazla su kaçağı bulma ve tamirat servisi veriyoruz. Eyüp su tesisatçı aynı gün içinde su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmetleri vermektdir.

Cihazlı Su Tesisatçısı

eyüp makinalı tespit

Termal Kameralı Tespit Yapılıyor

Eyüp makinayla su kaçağı tespiti ekipleri ile bodrum katı su alıyor veya üst kattan su damlıyor gibi konularda kameralı su kaçağı tespiti ile denemeler yapabiliriz. Özellikle bunu banyo fayans aralıkları, derz gibi bölgeleri incelemek, sıcak su borusu delinme yerini bulmak için ısıya duyarlı termal cihaz ile araştırıyoruz ve binanıza zarar vermeden inceleme yapmamız mümkündür. Eyüp makinalı su kaçağı tespiti ile bulunan hasarlı sistemleri onarma veya değiştirme gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Bodrum katta su kaçağı bulma veya üst kattan sızan su gibi konularda da bizi arayabilirsiniz. Eğer ortamda yoğun atık kokusu gibi durum söz konusu ise gider borusu delinme problemi de olabilir ve bizdeki sistemler ile 20 metre ve üzerinde kablolu kameralar ile araştırma yapılabilmesi, direkt görüntü alınarak en uygun araçlar ile parça değişimini uygulamamız vardır. İSKİ hatları veya apartmanın bodrum katına apartman izolasyon problemi sebebi ile bazı kaynak suları veya toprak altı sıvıların gelmesi ile de taşkınlar olabilir. Suyun aktığı yeri bulmak için ses detektörleri tercihimizdir. Ayrıca yalnız bodrum kattaki bazı boruların buna sebep olması gibi durum söz konusu ise ilgili tüm boruları araştırma kapsamına alarak hangisinin düzeltilmesi gerektiğini farklı cihazlar ile de anlayabiliriz.

Eyüp makinalı su kaçağı tespiti olarak al kata su sızıntısı ve üst kattan su sızması, dairedeki tesisat problemi dahil hepsi için bizleri aramanız yeterlidir.

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55