Eyüp Kanal Görüntüleme

Eyüp kanal görüntüleme tesisat firması kırmadan kamera sistemleri ile pimaş içi görünüteleme yapıyoruz. Eyüp su tesisatçı hizmetlerimiz aksatılmadan devam ederken bir tesisatçının nasıl uzman olabileceğini sizlere anlatmak istiyoruz. Şirketin geçmişi, hangi cihazları kullandığı, ne kadar sürede etkisini gösterdiği, garantili yapıp yapmadığı gibi konulara dikkat etmenizi öneririz.

Eyüp Kameralı Kanal Görüntüleme

Eyüp kanal görüntüleme personellerimiz ile bilgi paylaşımında bulunmaya devam ediyoruz ve sadece bir tek sabun artığının bile erimemesi nedeni ile boruda hapsolacağını biliyor musunuz? Ağırlaşan sabun, köpürmediği sürece borunun içinde kalır ve ilk başta saç, kıl artıkları derken diş macunu ve benzeri kâğıt ürünleri de eklenerek kartopunun büyümesi gibi boruların içinde kendisine geniş bir yer bulabilir. Bu tip sorunları aşmak için borunun neresinde bu oluşumun meydana geldiğini öncelikle kamera ile bulmamız şarttır. Sadece kamera özellikli olan cihazlarımız ile uzun bir mesafeyi gider içlerinden hızlıca analiz edip, not alıp, o kısımlarda özel bir başlık açarak, iyice boruların ilerisine gitmesini sağlayabiliyoruz. Zamanınız size kalıyor ve lavabo suyu yükselmesi gibi vakalarda biz en iyilerinden bir tanesiyiz. Eyüp kanal görüntüleme firmamızı tercih etmeli ve atık konusunda uzmanlarımız ile mutlaka tanışmalısınız. Boru oksitlenmesi bir anda olmaz ve bu durumu aşmak için genelde borunun değişmesi çok gereklidir. Atık borularını öyle rastgele kazarak değiştiremezsiniz ve bu amatör firma işidir. Biz boru içlerinden ve duvar yüzeyinden yaptığımız ölçümler ile noktasal olarak matkap ile kazılacak kısmı bulup o bölümleri olduğu gibi değiştirebiliyoruz.

Eyüp kanal görüntüleme bakım hizmetlerimiz garantili ve atık türüne göre değil, tam aksine sabit rakamlar ile çalışmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55