rami su tesisatçı

Rami su tesisatçı ; Cihazla su kaçağı tespiti , tuvalet , lavabo tıkanıklığı açma ve petek temizliği işleriniz son teknoloji cihazlarla yapılır. Eyüp tesisatçı olarak rami bölgesine servis sağlamaktayız.

Rami tesisatçı olarak ofis hatlarımızı arayın ve duş süzgeci tıkanmaları yada yeterince tazyikli akmamasından, boru çaplarının küçük olmasına bağlı tıkanıklıklara kadar tüm sorunlu hızlıca çözelim.

Kanalizasyon Açma

Rami su tesisatçı ile artık tesisat sistemlerin sıkça arızalanmasının önüne geçebileceksiniz. Özellikle iş hanları, mağaza zincirlerinin bulunduğu kısımlarda WC tuvaletlerde pisuarlar kullanılır ve burada devamlı olarak su akışı olur. Damla şeklinde akan sularda eksilme, bu kısmı besleyen duvar arkasındaki gizli su deposundan kaynaklı olabilir. Elbette her zaman bu depo kullanılmaz ve boru hattından yeterince temiz su akışı gelmiyor olabilir. Bu durumda her kullanımda atık kokusu yayılacaktır. Biz fayanslara birkaç defa cihazımızı tutarız ve kaçak varsa hemen sıcaklık, nem, su yayılma şekilleri gibi koşullarda hemen görüntü almaya başlayacağız demektir. Tadilatı minimuma indirmeyi kim istemez ki ve elimizdeki cihazlar bunu başarabilecek güçte yer almaktadır. Eyüp kanalizasyon açma servisi tıkalı giderleri anında kırmadan dökmeden kısa sürede açmaktadır.  Rami su tesisatçısı her zaman titiz çalışmalara imza atar ve her işlemimiz garantilidir. Tuvaletlerde taharet musluklar yer alır ve bazıları direk güneş enerji sistemlerine bağlıdır. Kış aylarında pek verimli çalışmayabilir ve donmasının nedeni bu enerji sistemlerine uygulanması gereken anti-freze kimyasalın dökülmemesidir. Bunu ortadan kaldırmak için çatıya çıkılması ve tesisatın çalıştırılabilir hale getirilmesi gerekir. Ayrıca donmuş su kolayca çözülmez fakat biraz zaman geçmesi gerekecektir. Fakat önlem alınmazsa bu enerji sisteminde maddi kayıpta ortaya çıkabilir. Siz en iyisi buna benzer sıkıntılarda acilen bizleri arayın.

Rami su tesisatçı samimi, güler yüzlü, mesleğini severek yerine getiren elemanlar ile oluşturulmuştur ve İstanbul’da aynı gün çok sayıda eve hizmet vermek için gerekli koşulları oluşturduk.

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55