Eyüp Nişancı Su Tesisatçı

Eyüp Nişancı su tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Eyüp semtine hizmet vermekteyiz.

Nişancı Su Tesisatçı Firmaları

Eyüp Nişancı su tesisatçı pis suyun aktığı pimaş borularında hatasız su kaçağı tespiti yapabilir. Bu giderlerin çoğu bina betonun içindedir. Gereksiz tahribatı kim ister ki? Aslında hiçbir yeri kırmadan lağım kanallarının sızdırdığı yeri bulabiliriz. Yapacağımız o borunun içerisine kamera yerleştirmek. Hali hazırda lavabo, tuvalet gibi hazır gider ağızlarından giriş yaparız. Tam kırma noktalarını bularak kırılan borularda bazı kesim ve birebir değişim yapıp, sızdırmayacaklarından emin olabiliriz. Eyüp Nişancı su tesisatçı kaloriferdeki korozyon maddelerini temizleyebilir ve petek içindeki suların iyi ısınması için özel petek temizliği solüsyon ilacı ile bakımını yapabilir. Kombideki sıcak suyun peteklere sıcak geçmesini sağlamaktadır. Reglaj ayarları, petek bağlantı problemlerine dair analizler, ısı analizleri ve kirliliği artan petekleri bulma işlemleri dahil hepsinin arından havlupan olabilir veya direkt petek bağlantısı ile sistemleri kurarız. Cihaz veya petek kenarından alınacak numune ile kirlilik oranı bulunur ve yeteri kadar solüsyon eklenerek, hızlıca peteklerden alınır. Petek bakımının ardından kesinlikle daha sıcak odalara sahip olmanız ile birlikte sıcaklığın artırılması sırasında %40 gibi oranları da ısıtma tasarrufu anlamında görebilmeniz mümkündür.

Eyüp Nişancı su tesisatçı lavabo içindeki tüm saçları temizleme işlemi ve tuvaletlerde hemen kanalın temizlenmesi gibi adımlarda tıkanıklık açma ekiplerini aramanızı önermektedir. Robot cihaz her iki ünitede kullanılabilir. Spiral tel lavabodaki gider içindeki tüm nesneleri uzaklaştırırken, daha büyük nesneler ile dolu olan tuvaletlerde ise helezon yay kullanıp doluluk oranı da göz önüne alınarak, birkaç saatte tüm kirlenme kısımlarını temizleyebilir ve kameralar ile bunun hemen teyidini alabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55