Eyüp Işıklar Mahallesi Su Tesisatçı

Eyüp ışıklar mahallesi su tesisatçı firması olarak son teknloji robot kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmeti veriyoruz. Çözüm Tesisat Eyüp şubesinden çıkan araçlarımızla aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde hizmet sağlıyoruz.

Alt komşuya su akıntısı mı var ? Evinizi kırdırmayın bizi arayın kameralı cihazlarla su sızıntısının nerden olduğunu bulalım. Tuvalet veya lavabo gider tıkanması problemi için bizi arayarak en uygun fiyata garantili teknik destek alabilirsiniz.

Eyüp Su Kaçağı Tespiti

Eyüp ışıklar mahallesi tesisatçı bazı özel cihazlar ile su kaçağı tespiti yapabilir. Her su borusunda sızma olmadığını anlamak için basınç değerlerine ulaşması gerekir. Yani sabit bir değer alması lazımdır. Bunu göremediğimiz zaman ise damlatma şeklinde suyu dışarı sızdıran su borusunun varlığını anlarız. Suyun boşaltımı ve eklenecek sızdırma önleyici ve sızıntı durdurucu kimyasal ile kuruma için biraz bekleriz. Tekrar su vererek test pompası ile ölçümlemeler yaparız. Bazı binalarda bu şekilde evin duvarının yıkılmasına gerek kalmadan sonuç alabiliyoruz. Eyüp ışıklar mahallesi su tesisatçı gider temizleme cihazları ile hemen açılacak gider borularını sizlere vaat etmektedir. Sürekli taşma yapan alaturka tuvalette tıkanıklık açma için helezon çelik yay başlığı o gider içinden başlayarak ilerlemeye başlar. Robot cihazın kablosu ile sarkıtma yapılır. İlerleyemeyecek duruma geldiğinde atığa temas etmiş demektir. 360 derece ve belli hızda dönebilecek duruma getirir ve orada atıkları deyim yerindeyse parçalarız. Tuvalet kanallarını kırmadan cihaz ile sorunsuz ve risksiz temizleme tam anlamı ile budur. Bir vakit sonra içeride hali hazırda biriken suyun o gediklerden gidecek olması ile basınç oluşur ve kamera sistemleri ile de tek tek incelemeler yaparak en temiz hali ile sizlere sunarız.

Eyüp ışıklar mahallesi su tesisatçı alışveriş merkezleri, siteler ve evlerde petek temizliği yapabilir. Cihaz ile yoğun şekilde petekteki suyu çekebilir ve geri aktarabiliriz. Bu esnada elekte tüm kirler ayrılacaktır. Amacımız geriye kalan ve petek borularını tıkayan nesnelerin, kireçlerinde alınmasıdır. Peteklere solüsyon temizleme sıvıları ekleyerek hem koruma hem de tıkama yapan nesnelerin çözünmesi sağlanır ve yoğun su aktarımları ile sistemden alırız. Petekteki ısı değerini artırmak ve özellikle fazla tüketilen gaz miktarını azaltmak için amaçlarınıza cevap verecek güzel bir çalışmadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55