Eyüp Karadolap Su Tesisatçı

Eyüp Karadolap su tesisatçı olarak petek temizliği , su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Ayrıca aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Eyüp semtine hizmet vermekteyiz.

Karadolap Su Tesisatı Yapan Ustalar

Eyüp Karadolap su tesisatçı klozet kanalını kırmadan pimaş kanalı temizleme ve tıkanıklık açma gibi imkanlarımız vardır. Uygulanan içi lağım suyu ile dolu olsa bile orada hem suyu hem de atığı santim santim bile olsa belli hızda ittirebilecek cihazın klozet kanalı içinden çalışma yapmasıdır. Bir nevi biriken atıkların kanalizasyona zararsız gönderilmesidir. Eyüp Karadolap su tesisatçı her binada kullanılabilecek ve teknik servis çalışmaları sunulabilecek petek temizliği işlemlerini garantili İstanbul firmamız ile sunmaktadır. Doğal gaz ile ısınan petekler neden soğuk kalır? Neden ısınmaz? Peteklerin havasını aldığım halde neden halen petek ısınmıyor gibi soruların bizde farkındayız. Bunun ana sebebi içindeki kirli tabakalar olabilir. Bir peteğin içini açacak olsaydık, siyah tonlarına yakın tabakaların içini adeta istila ettiğini görebilirdik. Özellikle bu kirli alanları tahliye etmek için petekleri kırmaya gerek olmadığını belirtelim. Genelde her banyoda veya banyoya yakın yerde havlupan girişleri olur. Bizim yaptığımız ise burayı söküp, oradaki hatta cihazımızdan kablo bağlantısı yapmaktır. Sıvı çözücü kristalleri ile petek içindeki kireç, pas, çamur, tabaka, tortu, bakteri yuvası haline gelmiş ne kadar unsur varsa çözünmesini hemen sağlayabiliriz. Bu maddelerin özellikle evi kirletmeden atık kanallarına gönderilecek olması, kısa bir çalışma zamanı gibi oluşumlar ile en iyi hizmeti bizden alabilirsiniz.

Eyüp Karadolap su tesisatçı zemin, bodrum, teras katı veya daire, ofis, iş yerinde garantili su kaçağı tespiti yapmaktadır. Devamlı su seslerinin geldiği bir sorunda gelişmiş dinleme detektörleri ile sızan kısımları çok geçmeden bulabiliriz. Su borusu göremesek bile bu hassas cihazlar ile sızan noktayı bulmaktayız. Zaten bu inanılmaz bir başarı kalitesi ile duvarda veya fayanstaki kırılma noktalarının son derece az olmasını sağlıyor.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55