göktürk su tesisatçı

Göktürk su tesisatçı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma alanında lider ve deneyimli personelimiz ile profesyonel şekilde hizmet alabilir ve kalıcı çözümleri binanıza taşıyabilirsiniz. Bildiğiniz gibi tesisatçılık geniş anlamlı ve binanın neredeyse tamamı ile ilgili bir terimdir. Ülkemizde binalar inşa edilirken, hangi borunun hangi oda, köşe yada kirişlerle bağlantısı olduğunun bilinmesi için planları incelemek gerekirdi. Bu olmayınca fayansların tamamının çıkarılması ve boruların tek tek onarılması gibi zahmetli bir girişime başlanması gerekirdi. Artık tüm bunlar mazide kaldı yazımızın devamında su kaçağı, su sızıntısı gibi sorunları olanlar için önerilerimiz hemen geliyor.

Eyüp Su Tesisatçı

Göktürk su tesisatçı hizmetlerimizin kaliteli olması ve uzun sürede değil, olabildiği kadar çabuk ve titizlikle çalışmaların tamamlanması, montaj, bakım yada onarım işlemlerinin bitirilmesi için çağın gerektirdiği en son moda teknoloji ile üretilmiş cihazları kullanmamız gerekir. Mesleğini severek yapan yılların deneyimine sahip ustalarımız eşliğinde atık su veyahut temiz su borularında sizleri rahatsız eden, devamlı ses yapan ve faturalarınıza ekstra maliyet oluşturan nedenleri kısa zamanda ortadan kaldırmamız mümkündür. Özellikle duvarlara asma dolap, bazı aksesuarların asılması yada geniş çaplı duvar yıkımları ve dekorasyon fikirlerinizin tamamlanabilmesi sırasında plastik boruların zedelenmesi, çatlaması yada delinmesi gibi sorunlarda karşımıza çıkabiliyor. Bu olmadıysa bile zamanla bazı sebeplerden dolayı boruların iç yapısındaki sorunlardan kaynaklanan durumlardan ötürü, su sızıntıları oluşabilmekte. Yapılması gereken ise göktürk tesisatçı iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmak ve personelimizden uygun bir tarih için randevu almaktır. İş yoğunluğumuza göre mümkün olduğu kadar çabuk bir şekilde sizlere ulaşarak çalışmalara başlayabiliriz. Elimizde hiçbir şekilde binanızın tesisat haritası olmadığı için sesleri ve duvar arkasını analiz eden gelişmiş cihazlarımızdan yararlanırız. Evinize en az hasar verecek şekilde bu yöntemleri kullanmamız gereklidir. Kalıcı çözümler için boruların delinmesi gibi sorunları ortadan kaldırmak amacı ile cihazımızdaki ses frekanslarını dinleyen personelimiz, sızıntının nereden oluştuğunu kısa sürede anlayacak ve işaretleme yapacaktır. Diğer taraftan termal kameralar ile borular rahatça görülecek hasarlı olan hangisi ise sadece ona müdahale yapılarak işlemler tamamlanacak. Bu şekilde çalışmak ve evinizin sorunlu halinden bir an önce kurtulmak için Göktürk su tesisatçı firmamızı aramanızı öneriyoruz.

Evinizde oluşacak çok sayıda tesisat problemleri ve daha fazlası için çekinmeden bizleri arayabilir ve sorunlarınızı detaylıca anlatabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55