eyüp kanalizasyon açma

Eyüp kanalizasyon açma hizmetleri 0551 231 83 55 arayın kırmadan dökmeden kanal açma makineleri ile tıkanıklıkları gideriyoruz. Sadece eyüp değil tüm İstanbul geneline hizmet vermekteyiz. Tuvalet tıkanıklığı açma , lavabo açma ve tıkanıklık açma hizmetleri.

Eyüp Su Tesisatçı

Eyüp kanalizasyon açma işleminin mutlaka yapılması gereken kısımlar tuvaletlerin tıkalı olduğu, atık suların küveti doldurduğu hatta bir hayli taşırdığı tesisatlardır. Geciktirmeniz yada çeşitli açıcı ürünleri deneyerek devam etmeniz emin olun sorunu tam olarak çözemeyecektir. Bunların dışında eyüp tuvalet açma , lavabo açma , kanal görüntüleme hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Eyüp kanal açma girişimine başlamak için kanal açıcı cihazı prize takarız ve gider içinden hortum şeklindeki kolu göndeririz. Dikkatli ilerlememiz gerekli çünkü atıklar genelde ilk baştaki bölümde birikir. Ayrıca bu atıkları klozetten dışarı çıkarmıyoruz daha derinlere gönderme amacındayız. Her zaman atık bulduğumuz maalesef olmuyor ve üzülerek söylüyoruz, evdeki tek kullanımlık temizlik bezleri, çocuk bezleri bazen tesisata atılabilir ve erimeyen ürünlerden bahsediyoruz. Eyüp kanalizasyon açma görevindeyiz ve teknisyenlerimiz gider içine tıpkı yemek borusuna girer gibi tam 30 metre atık taraması ve tesisattan uzaklaştırma, sertleşen varsa onları yumuşatıp su göndererek kanalizasyona karıştırma gibi eylemlerde bulunabiliyor. Aklınıza gelebilecek her türlü yabancı cisimleri de özel görüntüleme cihazımız ve gelinen son robot teknolojisi ile pak ve temiz hale getirebiliriz.

Eyüp kanalizasyon açma olarak asla işlerimizi yarım bırakmıyoruz ve atık maddelerden orta büyüklükte bir form bile orada kalsa yeni hatalar o bölgenin yeniden büyümesini sağlayacağını biliyoruz. Bu nedenle işlerimize özen gösteriyoruz ve müşteri memnuniyeti bizler için değerlidir. Aynı sıkıntıları tekrar çekmenizi istemiyoruz

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55