Eyüp Ağaçlı Su Tesisatçı

Eyüp Ağaçlı Su tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanan lavabo ve tuvalet açma makina sistemleri kullanılmaktadır. Eyüp su tesisatçı aynı gün içinde modern cihazlarla teknik servis hizmeti vermektedir.

Eyüp Ağaçlı mahallesi tesisatçı ile kalorifer bakımı için su tesisatı onarım hizmetlerimiz sunulmaktadır. Petek içindeki maddeleri dikkatli şekilde cihazlarımız ile tahliye edebiliriz. Temiz ve pis su borusu problemleri için bilgisayar analiz desteği olan sistemlerimiz ile gözünüz asla geride kalmayacak.

Eyüp Ağaçlı Tesisatçı İletişim Telefon Bilgileri

Eyüp Ağaçlı Su tesisatçı ile sıhhi kanalizasyon borusu su kaçağı tespiti veya damlatması gibi durumlarda kamera ile yerlerini bularak asla yanlış girişimde bulunmuyoruz. Robot cihazlara takılabilen mini kameralar mevcut olup, yönlendirilebilir olması ve kanalizasyon borusu içinden tam 30 metreye varıncaya kadar yerlerini bulabilmemiz doğru kararlar almamızı sağlamaktadır. Bir diğer örnek ise kalorifer peteği sızıntı yerini bulmak için termal cihaz ile ısı göstergelerini analiz etmek ve içten bazı kimyasal sıvılar ile petek sızıntısına %100 tam çözüm sunmaktır. Çalışmalarımız arasında beğeneceğinizi düşündüğümüz toprak altı, fayans ve duvar arkasından gelen su seslerini dinleyebilecek detektörler vardır. Bu daha çok boru delinmesinden oluşur ve küçük mikro sızıntılardan sürekli su çıkışı olur ve bu esnada bazı sesler çıkartır. Doğru yeri kırarak onarmak için bu cihaz gerçekten birinci sınıf temiz su borusu yerini bulma işlemlerimizde yardımcı olmaktadır.

Eyüp Ağaçlı Su tesisatçı ile rögar tıkanması, lavabo tuvalet taşı kırılması, küvet giderinin tıkanması gibi konularda İstanbul Eyüp su tesisatçısı firması Anadolu ve Avrupa yakasında görev başındadır. Atık kanalı temizlemede plastik tuvalet, lavabo ve banyo kanallarına zarar vermeden bunu yapabilecek sistemler 30 civarında başlığı olan robot sistemlerdir ve binanızda küçük çapta sistemsel sorunlar bile olsa bizi mutlaka aramalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55