Eyüpteki Tesisatçılar

Eyüpteki tesisatçılar telefon numrası 0551 231 83 55 kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve ilaçlı petek temizliği için bizi arayabilirsiniz. Eyüp su tesisatçı modern tespit cihazları ile ev ve iş yerlerinde yaşanan tesisat sorunlarına çözüm üretmektedir.

Eyüp Tesisat Firmaları

Eyüpteki su tesisatçıları ile atık kanalı içindeki pislikleri parçalayarak tıkanıklık açma işlemleri sisteme zarar vermeden uygulanmaya devam etmektedir. Kanallardaki cisimleri görmenin avantajı ve atık türlerine yönelik bazı parçalama, ilerletme metotlarını içeren elektronik kablonun örneğin tuvalet, logar kanalı içerisine yönlendirilmesi ile birkaç saatte tüm olumsuz tarafları yok olabilir. Tek seferlik bir çalışma uzun süre sorunsuz kalmasını sağlayacaktır. Eyüpteki tesisatçılar olarak peteklerin, kaloriferin ısıtmaması veya soğuk olması gibi problemler için kalıcı ve kesin sonucu aynı gün içerisinde sizlere garantili olarak sunmaktayız. Özellikle peteklerdeki soğuma problemi kombi filtre tıkanması ve bazı kombi arıza sinyallerini başlıca neden olabilir. Bizim hedefimiz ise mevcut aylık doğal gaz tüketimini azaltmanız için bazı peteklerde kirli bölgelerin tamamen temizlenmiş hale getirilmesi ve bunu da sağlamak için bazı gelişmiş elektronik cihazlar ile solüsyon sıvıların binanızdaki tüm radyatörleri aktarılmasını hedefliyoruz. Bu güçlü sıvılar sayesinde ne kadar sert ve yapışmış bir şekilde bebeklerde sıkışmış nesneler olsa bile onları fazla bir zaman almadan özellikle kablolardan taşmayacak şekilde tahliye edebilir ve peteklerin bu çalışma sonrasında daha sıcak ve daha kolay ısındığını görebileceksiniz.

Eyüpteki tesisatçılar ile petek metalinden veya plastik sıcak su borusunda su kaçağı tespiti yapabilecek termal kamera analiz yöntemlerimiz vardır. Bu sayede sızdıran bölgeyi bulabilir ve petek borularındaki sızıntıyı kimyasal ile kapatabiliriz. Sıcak su borusu için ise parça değişimi gerekir, yalnız kırılacak bölgeyi inanılmaz küçük tutarak maddi kayıpları en aza indirebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55