Mithatpaşa Su Tesisatçı

Mithatpaşa Su tesisatçı firmamızda kırmadan dökmeden kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve cihazlı tesisatçı hizmetleri verilmektedir. Eyüp su tesisatçı olarak modern teknik cihazlarla aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde servis sağlıyoruz.

Mithatpaşa Tesisatçı

Eyüp Mithatpaşa su tesisatçısı petek koruyucu sıvısı ve atık çözücü kimyasalları kullanarak petek temizliği işlemini garantili olarak yerine getirmektedir. Bireysel kombili, merkezi ısıtma sistemine sahip olan binalardaki petek ve zeminden ısıtmalı sistemler dahil hepsi için tek bir cihaz ile bazı çözücü özellikleri kullanarak etkili işlemleri yapmak istiyoruz. Peteklerde yapışmış kalmış, ağırlaşmış, belli köşeye sıkışmış ve özellikle yeni ısıtılan su ısısını yaymayacak düzeyde bulunan engelleri bu şekilde tazyikli mekanizma ile tamamen tuvalete gönderebiliyoruz. Mithatpaşa Su tesisatçı ile elektrikli veya güneş enerji sistemine dair su kaçağı tespiti hizmetlerimizi alabilirsiniz. Bizim uyguladığımız aslında ısınan suyun takibini görsel cihazlar ile yapmaktır. Bu anlamda termal cihaz bir fayansın, parkenin, duvarın veya farklı yapıların altında olan sıcak su takibini kırmadan yapabilecek bir cihazdır. Öyle ki bir banyodaki tüm beton kalıbın arkasını yaklaşık 5-10 dakika içinde tarayabiliyoruz ve başarı oranı yüksek olmasından dolayı sıkıntı oluşturmadan çözümlerimizi sizlere sunuyoruz.

Mithatpaşa Su tesisatçı ile tam olarak küvet içi tıkanma, çamurlu ve atıklarla dolup taşmış pek çok boru içinden tıkanıklık açma işlemleri yapılmaktadır. Bazen kesici ve boruları delebilecek cam kırıklarını çıkartmaktan daha çok su ile püskürtme ile sizin dairenize ait olan alanlardan tamamen uzaklaşması gibi adımlar da başvurduklarımız arasında yer alır. Yalnız bunu görsel temas kurarak, cihaz ekranına gelen saniyelik görüntüler ile yaptığımız için de riskler yok denecek kadar az olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55