eyüp tesisat

Eyüp tesisat, teknik donanıma sahip, alanında uzman elemanlar çalıştıran, piyasada söz sahibi olan ve güvenilirliğini yaptığı kaliteli işlerle ispat etmiş bir firmadır. Bu firma tesisatın her alanıyla ilgilenmektedir. Petek temizliği ve bakımı, kalorifer temizliği ve bakımı, kombi temizliği, tuvalet gideri açma, mutfak lavabosu giderini açma, tesisat borularında oluşabilecek sızıntıları giderme gibi tesisat ile ilgili olarak akla gelebilecek her konuda uzmandır.

Son Teknoloji Bizde

eyüp tesisatTesisat boruları sürekli kullanımdan kaynaklı olarak aşınabilir ve incelebilirler. Aşınmalar sonucunda borulardan kopan parçacıklar toplanarak bir tortu oluşturabilir. Bu da tıkanıklığa neden olur. Yine aynı şekilde borularda oluşan çatlaklardan su sızıntıları olabilir. Bu sızıntılardan dolayı alt kattaki komşularımızın ya da yan komşularımızın hatta bizim kendi duvarlarımızda kabarmalar ve hasarlar oluşabilir. Eyüp tesisat, sahip olduğu teknolojik makineler ile bu tarz tıkanıklıkları ve sızıntıları son derece pratik bir şekilde tespit etmektedir. Görüntüleme özelliğine sahip olan bu makineler sayesinde duvarları kırmadan, detektör yardımıyla tıkanıklığın ya da sızıntıya neden olan çatlağın ya da deliğin hangi bölgede olduğunu tespit etmektedir. Böylelikle az maliyetle bu tarz tesisat problemlerinden kurtulmak mümkündür.

Yine günlük kullanım sırasında tuvaletlere tuvalet kağıtlarının atılması ve bu cisimlerin suyu emme özelliğine sahip olmasından dolayı tuvalet tıkanıklığına neden olması mümkündür. Yukarıda bahsettiğimiz makine yardımıyla tuvalet tıkanıklığına neden olan tortunun hangi bölgede olduğunu tespit etmek gayet kolaydır. Böylelikle tuvalet tıkanıklığının çözümünün de çok basit olduğunu söylemek mümkündür.Yapmanız gereken Eyüp tesisat firmamızı aramaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55