Eyüp Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisatçı

Eyüp su kaçağı tespiti yapan tesisatçı sayesinde alt komşuya akan gizli su sızıntıların yerini kameralı sistemlerle noktasal olarak buldurabilirsiniz. Eyüp su tesisatçı kırmadan özel cihazlar ile su kaçağı bulma işlemlerini yapar.

Eyüp Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Eyüp su kaçağı tespiti yapan tesisatçı prensiplerimiz ile kırmadan araştırma ve tespit yapabiliyoruz. Bu özelliğe yeni geçmedik ve tecrübemiz oldukça fazla diyebiliriz. Bir mutfakta zeminden su sesleri gelirken, hareketin oluşması ile çok sayıda alanda suların dağılması ile yanılmalar olabilir. Bizim ekipmanlarımız ile zeminde santim santim temas ettirerek, sesleri gerek dineleme, gerekse ekrandan değişimleri gözleme şeklindeki yaklaşımlarımız ile sorunu hemen bulmak çok da uzun bir çalışma istememektedir. Eyüp su kaçağı tespiti  ile kaçak arızası oluşan borularda basınç dengesizliği veyahut gider içine zamanında düşmüş bazı taş ve beton harcı parçası gibi maddeler nedeniyle oluşan deformasyonu hemen bulabiliriz. Bize gelen telefonlar arasında bu işlemi betonun ne kadar uzağında olursa olsun bulabiliyor musunuz şeklinde sualler gelebilmektedir. Aslında bir gider tesisatı sizin binanızda uzunca bir hatta sahip değildir. Örneğin, tuvaletler bir iki metre yatay ve ardından aşağıya doğru dikey şekilde döşenmiştir ve biz en kötü senaryoya hazırlıklı olarak cihazlarımızı zamanında aldığımız için maksimum 30 metre gibi kamera ile araştırma, sorunu bulma, sızdıran kısımları işaretleyerek, diğer personelimize de haber vererek tadilat sürecine başlama gibi özelliklerimiz vardır.

Eyüp su kaçağı tespiti yapan tesisatçı telefonlarımız ile irtibata geçerek örneğin 50’lik su borusu içinden sızmakta olan boru içinde meydana gelen basınç değişimlerini araştırarak sizlere haber verebilir ve tesisatı her ne kadar göremiyor olsak da sorunlu kısımları yine de bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55