Eyüp İhsaniye Su Tesisatçı

Eyüp İhsaniye Su tesisatçı firmamızda kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma gibi mondern su tesisatçısı hizmetleri verilmektdir. Eyüp su tesisatçı aynı gün içinde ev ve iş yerlerine servis hizmeti sunmaktadır.

İhsaniye Su Kaçağı Tespiti

İhsaniye su tesisatçısı bina içi toplu ısıtma sistemi petek temizliği çalışmalarını yürütmektedir. Uygulanan teknikler Türkiye’de senelerdir yaptığımız ve hemen sonuç alınacak türdendir. Bir apartmandaki tüm daireler için birkaç gün gibi bir zaman olabilir yalnız bir dairede birkaç saatlik gibi kısa bir süre bazı bağlantı kablolarını düzgün şekilde takarak sonuç almamızı sağlar. Bağlantı kabloları havlupan veya kombi olur ve cihaza zarar vermeden tüm petek içlerine çözücü maddeleri gönderiyoruz, diğer taraftan tahliyesini de dikkatli ölçülerde yapmaya özen gösteriyoruz. Eyüp İhsaniye Su tesisatçı ile tuvalet kokularını garantili engellemek ve tıkanıklık açma çalışmaları bir arada sunulabilir. Tuvalet kokusunun ana sebebi bazı hava boşlukları veya boru sızıntılarından dolayı yayılması olabilir. Tuvalet sifonunun zemini dolduramaması da bir etkidir. Biz kameralar ile bu konulara değinebilir ve kırmadan analiz edebiliriz. Hasarlı boru varsa değişim için mutlaka minimal bir tadilat yerine getirilecektir. Yalnız söz konusu yalnızca atıklarla ilgili bir konu ise zaten tadilat seçeneği ortada olmuyor, çünkü kanal içlerinden biz cihazlar ile açma fonksiyonlarını yerine getirebiliyoruz.

Eyüp İhsaniye Su tesisatçı ile lavabo ve eviye sifonlarının parça değişimi, yeni sistemlerin takılması, sızdırmazlık kontrolleri ve daha fazlası su tesisatı firmamızca yapılmaktadır. Özellikle basit bir işlemmiş gibi düşünmenizi gerçekten istemeyiz. Eviyeler için sifon bağlantı ve ara musluklarının kapatılması, bağlantılara dair hortumların sökülmesi, eviyenin kırılarak çıkartılması, çevresindeki kirlenmelerin alınması ve daha fazla tecrübe ister ve biz sizlere gerçekten yardımcı olmaktayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55